2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
شکایت ناجا از نماینده ضارب مامور پلیس در فرودگاه مهرآباد
سخنگوی ناجا اعلام کرد:

شکایت ناجا از نماینده ضارب مامور پلیس در فرودگاه مهرآباد

رفتار تند و پرخاشگرانه و تندی که در فرودگاه مهرآباد از سوی یک نماینده مجلس در برابر مامور پلیس سر زد، در شان یک نماینده برگزیده مردم نبود.

دوات آنلاین-سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد که ناجا از نماینده‌ای که اقدام به ضرب و شتم مامور پلیس در فرودگاه مهرآباد کرده بود، رسما شکایت کرده است.

سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به ماجرای ضرب و شتم مامور پلیس راهور که توسط یک نماینده مجلس و در فرودگاه مهرآباد انجام شده بود، گفت: رفتار تند و پرخاشگرانه و تندی که در فرودگاه مهرآباد از سوی یک نماینده مجلس در برابر مامور پلیس سر زد، در شان یک نماینده برگزیده مردم نبود.

وی با بیان اینکه این اقدام در شأن هیچ فردی نیست، تصریح کرد: نیروی انتظامی معتقد است که باید با سازوکارهای قانونی با چنین افرادی مقابله شود تا از تکرار چنین حوادثی در آینده پیشگیری شود.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: در همین راستا نیروی انتظامی از نماینده مذکور شکایت کرده و مطمئنیم که قوه قضاییه با توجه به تاثیر منفی فراوانی که این نماینده از خود بر جای گذاشته، در اسرع وقت به این شکایت رسیدگی خواهد کرد.

منبع: ایسنا

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.