2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
طلاق به خاطر شامپوی خارجی

طلاق به خاطر شامپوی خارجی

زنم می‌تواند از شامپوهای ارزان‌تر استفاده کند. ولی گوشش بدهکار نیست. تازه هر بار که می‌گویم لجبازی می‌کند.

دوات آنلاین -وقتی زن جوان مرتب برای خودش شامپوهای خارجی می‌خرید، هرگز تصورش را هم نمی‌کرد این مساله او را به دادگاه خانواده تهران بکشاند. شوهر او که از این موضوع به شدت شاکی بود، پس از یک درگیری شدید، تصمیم به جدایی گرفت.

 

ولخرجی های زن جوان

تپش جام جم نوشت: این مرد وقتی مقابل قاضی دادگاه خانواده تهران قرار گرفت، درباره جزئیات زندگی‌اش گفت: از ولخرجی‌های همسرم خسته شده‌ام. پنج سال است با او ازدواج کرده‌ام. ولی در این مدت همیشه از دستش حرص می‌خورم. او هیچ وقت شرایط مالی مرا درک نمی‌کند. زندگی سختی‌های زیادی دارد، ولی همسرم مرتب به فکر خودش است. همه این سال‌ها تحمل کردم ولی دیگر طاقتم تمام شده‌است.

 

این روزها که همه چیز گران شده، همسرم همچنان به فکر خودش است. او مرتب شامپوهای خارجی می‌خرد و حاضر نیست از شامپوهای ارزان‌تر استفاده کند. انواع و اقسام شامپوها را می‌خرد و بلافاصله هم تمام می‌شود. او هزینه زیادی صرف این شامپوها می‌کند. هربار کلی پول خرج می‌کند.

 

چند بار با او صحبت کردم و گفتم کمتر پول شامپو و مواد بهداشتی بدهد ولی مگر گوش می‌کند. در این گرانی هر بار کلی هزینه می‌کند. آخرین بار روز تعطیل پیک یک بسته سفارشی آورد. وقتی برای تحویل جلوی در رفتم، در کمال ناباوری یک جعبه بزرگ به من داد. در جعبه را که باز کردم دیدم همسرم کلی شامپو و نرم‌کننده خارجی خریده‌است. در صورتی که تازه این‌کار را کرده ‌بود.

 

 

آن شب خیلی عصبانی شدم. نتوانستم خودم را کنترل کنم و دعوای شدیدی با هم داشتیم. همسرم شرایط اقتصادی مرا درک نمی‌کنم. با این همه گرانی باز هم پول را صرف چیزهای بیخود و غیرضروری می‌کند.

 

می‌تواند از شامپوهای ارزان‌تر استفاده کند. ولی گوشش بدهکار نیست. تازه هر بار که می‌گویم لجبازی می‌کند و کارش را با اصرار تکرار می‌کند. ما همان شب فهمیدیم به درد هم نمی‌خوریم و باید هرچه زودتر از هم جدا شویم.

 

مشکل ریزش مو

در ادامه همسر این مرد نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من اگر شامپوی ارزان استفاده کنم، دچار ریزش مو می‌شوم. شامپو و مواد بهداشتی چیزی نیست که بخواهم به خاطرش صرفه‌جویی کنم و سراغ ارزان‌ترها بروم. بارها هم سر این موضوع با شوهرم درگیر شدم ولی او مرتب بهانه‌گیری می‌کند.

 

هر بار که می‌بیند من شامپو خریده‌ام، دعوا راه می‌اندازد. در صورتی که این مساله‌ای نیست که بخواهد به خاطرش زندگی‌مان را به جهنم تبدیل کند. من فکر می‌کنم او این موضوع را بهانه کرده چون دیگر نمی‌خواهد با من زندگی کند. برای همین سر این مساله دعوا به راه انداخت و بعد هم پیشنهاد جدایی را مطرح کرد.

 

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند، ولی وقتی اصرار آنها را دید، رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد و از این زوج خواست در فرصت بدست آمده با یک مشاوره خانواده مشورت کنند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.