2022/11/30
۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر
امین حیایی و احمد مهرانفر این بار شکست خوردند

امین حیایی و احمد مهرانفر این بار شکست خوردند

امین حیایی و احمد مهرانفر که دو سریال ساخت ایران ۳ و جادوگر را در شبکه نمایش خانگی دارند نتوانستند با این مجموعه ها به موفقیتی دست یابند.

دوات آنلاین -سه مجموعه کمدی این روزها در شبکه  نمایش خانگی در حال پخش است، سریال جادوگر، ساخت ایران 3 و راز بقا. پخش همزمان این سریال ها باعث رقابتی میان بهرام افشاری، امین حیایی و احمد مهرانفر شده اما غیر از افشاری دو کمدین دیگر نتوانسته اند چندان موفق باشند.

امین حیایی در سریال ساخت ایران ۳

امین حیایی با نقش غلامحسین در ساخت ایران ۳

خراسان نوشت: کارنامه امین حیایی به ویژه سال‌های اخیر که در فیلم‌های غیرکمدی مختلفی بازی کرده، نشان می‌دهد او معمولا در کنار نقش‌های جدی، نقش‌های کمدی و آثار طنز را نیز انتخاب کرده. درخشش امین حیایی در فیلم‌های اجتماعی و جوایزی که از آن خود کرده هیچ کدام باعث نشده که پیشنهادهای کمدی را رد کند. سریال «ساخت ایران 3» جدیدترین اثر کمدی است که امین حیایی در آن ایفای نقش کرده.

 

نقش «غلامحسین» مانند فصل اول و دوم سریال، یادآور تیپ امین حیایی در فیلم‌هایی مانند «کما» و «اخراجی‌ها» است و او با حضور در فصل سوم «ساخت ایران» بار دیگر خودش را تکرار کرده است. شاید این مجموعه بتواند مخاطبان عام نمایش خانگی را که توقع زیادی از آن ندارند سرگرم کند، اما «ساخت ایران 3» برای ستاره‌ای مانند امین حیایی، انتخاب قابل دفاع و موفقیت‌آمیزی نیست. فصل سوم این سریال نتوانسته به اندازه فصول قبلی توجه کاربران را جلب کند و واکنش آن ها نیز چندان مثبت نیست.

احمد مهرانفر بازیگر سریال طنز جادوگر

احمد مهرانفر در سریال جادوگر

احمد مهرانفر با سریال «پایتخت»، محبوبیت و شهرت فراوانی به دست آورد و در سینما نیز با فیلم‌هایی مانند «درباره الی» و «ماجرای نیمروز»   توانایی‌اش در بازیگری را ثابت کرده است. مهرانفر بازیگر خوبی است و نشان داده اگر در آثار کمدی یا غیرکمدی نقش خوبی به او واگذار شود، از پس ایفای آن برمی‌آید، اما این بازیگر در نمایش خانگی با انتخاب‌های نامناسب خود مسیر موفقی را طی نکرده است.

 

مجموعه‌های «شاهگوش»، «ابله»، «سال‌های دور از خانه» جزو آثار محبوب و پرمخاطب نمایش خانگی نیستند و تازه‌ترین سریال او یعنی «جادوگر» نیز با استقبال مواجه نشده است. هرچند که ایده قصه سریال اطیابی خوب است و «جادوگر» در ابتدا شروع بدی نداشت، اما این مجموعه، فاقد شوخی‌های بامزه برای خنداندن مخاطب است. پرداخت سطحی و غیرقابل باور قصه درباره   اتفاقات نیز نمی‌تواند مخاطب را با «جادوگر» همراه کند. احمد مهرانفر در این سریال بازی بدی نداشته اما این مجموعه توقع مخاطبان از او را برآورده نمی‌کند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.