2022/11/30
۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر
افشای راز قتل 4 عضو یک خانواده

افشای راز قتل 4 عضو یک خانواده

قاتل بعد از کشتن سه کودک و عمه آنها قصد داشت وانمود کند آنها دچار گازگرفتگی شده اند.

دوات آنلاین -فردی که 4 عضو یک خانوادگی از جمله 3 کودک را به قتل رسانده بود در پی تحقیقات گسترده کارآگاهان شناسایی و دستگیر شد.

 

کشف اجساد

به گزارش ایسنا، سردار سعید مطهری زاده، فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار کرد: ماموران پلیس، سال ۹۸ پیرو حادثه‌ای که آتش‌سوزی اعلام شد به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: در صحنه حادثه ۴ متوفی وجود داشت که ۳ نفر از آنها فرزندان ۴، ۶ و ۹ ساله یک خانواده و فرد چهارم نیز عمه آنها با ۳۵ سال بود.

 

وی با اشاره به اینکه بررسی مدارک و وجود خون در محل حادثه نشان می‌داد احتمال صحنه‌سازی وجود دارد گفت: پس از بررسی صحنه جرم، انتقال اجساد به پزشکی قانونی و بررسی تخصص کارآگاهان، فرضیه گازگرفتگی از بین رفت و احتمال قتل، پررنگ شد.

 

سردار مطهری زاده افزود: با بررسی‌های بیشتر به ادله و سرنخ‌هایی بیشتر رسیدیم که با هماهنگی کارآگاهان ما و تهران ادامه داشت.

 

شناسایی  قاتل

وی گفت: نهایتا این موضوع با شواهد و قرائن موجود در کارگروهی عالی در تهران بررسی نهایی شده و مظنون به قتل شناسایی شد.

 

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی اظهار کرد: فرد مظنون به قتل در داخل استان، تحت نظر قرار گرفت و پس از اقدامات فنی و تخصصی دسگیر شد و به قتل ۴ عضو یک خانواده از جمله ۳ کودک اعتراف کرد.

 

وی زمان دستگیری این قاتل را شنبه هفته جاری (۳۱ اردیبهشت ماه) اعلام کرد و افزود: بازسازی صحنه نیز طی همین مدت انجام و قاتل تحویل مراجع قضایی شد.

 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی انگیزه قاتل را کینه شخصی اعلام کرد و گفت: فرزندان یک خانواده به همراه عمه خود، قربانی این موضوع اخلاقی شدند.

 

سردار مطهری زاده ضمن تاکید بر پایبندی به اخلاقیات، تصریح کرد: شهروندان توجه داشته باشند در صورتی که هرگونه اختلافی پیش می آید صرفا موضوع را از طریق قانون پیگیری کرده و از هرگونه تصمیم شخصی که سبب جرم می شود خودداری کنند.

 

وی همچنین به مجرمان هشدار داد که صحنه‌سازی‌ها سبب گمراهی پلیس نمی شود و نیروی انتظامی با دقت به موضوعات رسیدگی می کند.

 

سردار مطهری زاده خاطرنشان کرد: متهم به قتل ابتدا با جسم برنده عمه و سپس کودکان را به قتل رسانده و بعد از باز کردن شلنگ گاز قصد داشت وانمود کند که حادثه آتش‌سوزی به دلیل نشت گاز رخ‌ داده است.

 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی افزود: مجرمان بدانند که پلیس، هوشمند و آگاه است و با روش‌های علمی، راز پرونده ها را کشف می کند.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.