2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
آیا فصل 5 سریال از سرنوشت ساخته می شود

آیا فصل 5 سریال از سرنوشت ساخته می شود

سریال از سرنوشت برای فصل پنجم ادامه پیدا می کند یا در همین 4 فصل به پایان می رسد؟

دوات آنلاین -سریال از سرنوشت 4 هم به ایستگاه پایانی رسید. بار دیگر شاهد گره ها و مشکلات در زندگی هاشم و سهراب بودیم و دیدیم که آنها چگونه زندگی خود را پیش بردند اما آیا داستان این دو رفیق تمام شده است یا فصل پنجم سریال نیز ساخته می شود؟

 

از سرنوشت؛ سریالی برای 3 فصل

سریال از سرنوشت ابتدا برای سه فصل نوشته شد. ما زندگی هاشم و سهراب را از کودکی تا آغاز جوانی دنبال کردیم و دیدیم آنها چگونه در خانه الیاسی بزرگ شدند و بعد از بیرون آمدن از این خانه چطور گلیم  خودشان را از آب بیرون کشیدند و توانستند کارگاهی راه بیندازند.

 

داستان زندگی این دو دوست با بازی های خوب کیسان دیباج و دارا حیایی تازندگی مشترک آنها ادامه پیدا کرد و قرار بود ماجرا در همین نقطه به پایان برسد اما این مجموعه آنقدر پرطرفدار بود که مدیران و همچنین عوامل این سریال مصمم شوند فصل چهارم را نیز جلوی دوربین ببرند. در هر صورت این فصل اتفاقی پیش بینی نشده بود اما کارهای ان با موفقیت انجام شد و اگرچه برخی معتقد هستند داستان این بار کمی افت کرد اما به هر حال باز هم پربیننده بود.

عکسی از سریال از سرنوشت

فصل پنجم سریال از سرنوشت

فعلا قرار نیست فصل پنجم سریال از سرنوشت ساخته شود. هیچ منبع موثقی درباره ادامه یافتن داستان هاشم و سهراب صحبت نکرده و احتمال دارد مجموعه در همین جا به پایان برسد اما واقعیت این است که هنوز این دو شخصیت می توانند سوژه داستانی جذاب باشند. خیلی از ما دوست داریم باز هم شاهد زندگی آنها باشیم. باز هم با خوشحالی شان شاد شویم و با غم هایش اندوهگین. بنابراین هیچ بعید نیست اتفاقی که برای سریال بچه مهندس رخ داد برای از سرنوشت نیز به وقوع بپیوندد و عوامل از سرنوشت بار دیگر دور هم جمع شوند تا مجموعه دیدنی را برای پخش آماده کنند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/02/26
خبلی جذابه
فاطمه 1401/02/23
تروخدا فصل ۵هم بسازین این سریال عالی هست خواهش میکنم که بسازین
ناشناس 1401/02/23
امیدوارم فصل پنجم هم ساخته بشه
فرهاد.... 1401/02/18
ای کاش فصل پنجم هم داشت. به نظرم از سریال های ترکیه ای بهتر هستش و آموزنده تر هستش. نه پراز خیانت زن به همسر یا شوهر به زنش. و کلاس های باشه برا خیانت و آموزش خیانت. تو این سریال از سرنوشت خیلی خیلی راحت بگم .همه فصل هاش هر چهار فصل هم آموزنده و هم جوری آدمو به چالش برا ادامه زندگی کردن. و نباید زود تو هر کاری مایوس نشیم.. واقعا دمشون گرم و خسته نباشید به همشون...
ناشناس 1401/02/15
داره کارگردان گفته 6 فصل داره
م 1401/02/11
فصل ۴ هنوز تموم نشده؟
ناشناس 1401/02/11
من میخواااااااام فصل۵ هم داشته باشه هرچی جلوتر میره میشه روش حساب کرد درسته قسمتهای اولش زیادجالب نبودولی داره جذابترمیشه داستانش هم تکراری نیس

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.