2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی چند قسمت است + خلاصه داستان

سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی چند قسمت است + خلاصه داستان

تعداد فصل ها و قسمت های سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی، خلاصه داستان این مجموعه کره ای و همچنین بازیگران آن را در این مطلب بخوانید.

دوات آنلاین -سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی یکی ازسریال های مطرح کره ای است که مخاطبان زیادی پیدا کرده است. این مجموعه که تولید سال 2020 است در شبکه نمایش خانگی ایران نیز منتشر شده است.

عکسی از سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی

خلاصه داستان سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی

به نوشته پلازا داستان سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی درباره خانواده‌های ثروتمندی است که در کاخ هرا زندگی می‌کنند و فرزندانشان در بنیاد هنری چئونگ‌ها درس می‌خوانند. شیم سوریون زن ثروتمندی است که گذشته دردناکی را پشت سر گذاشته و به همراه  همسر تاجرش جو دان-ته در پنت هاوس کاخ هرا زندگی می‌کند. سوریون بعدها متوجه می‌شود که جو دان-ته مسائل مهمی را از او مخفی کرده است.

 

همچنین اوه یون‌هی مادری تنها است که به همراه دخترش به-رونا در یکی از محله‌های سئول زندگی‌ می‌کند. او باوجود تمام پاپوش‌ها و آزار و اذیت‌هایی که از جانب دیگران نسبت به خودش و رونا می‌بیند تلاش می‌کند تا بهترین زندگی را برای دخترش فراهم کند و او را به اهدافش برساند.

 

بیشتر بخوانید: معرفی سریال پیش بینی عشق و آب و هوا

 

چئون سوجین فرد ثروتمند و مغروری که معروف به سوپرانو است سعی دارد تا بنیاد چئونگ‌های پدرش که از معتبرترین مدارس خصوصی کره جنوبی است را اداره کند. او به طور اتفاقی با اوه یونهی همکلاسی دوران دبیرستانش که خصومتی قدیمی داشتند دیدار می‌کند و ماجراهایی بین آن‌ها بوجود می‌آید.

 

تمام شخصیت‌های داستان با جاه‌طلبی عمیق خود برای فرزندانشان هرکاری می‌کنند. با این وجود تمام زندگی آن‌ها به‌خاطر دختر جوانی به نام مین سول-آه که در شب جشن یک سالگی کاخ هرا کشته می‌شود از هم می‌پاشد. پس از آن واقعه ساکنین کاخ هرا سعی می‌کنند تا حقیقت کشته شدن مین سول-آه در کاخ هرا را پنهان کنند، اما همه‌چیز به میل آن‌ها پیش نخواهد رفت.

 

از سویی درست در زمانی که شیم سو ریون گمان می‌کند بالاخره می‌تواند خوشبخت باشد، لوگان لی و اوه هو ریون در مقابل چشمانش می‌میرند.

عکسی از سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی

تعداد فصل ها و قسمت های سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی

سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی در سه فصل ساخته شده است و فصل اول آن 21 قسمت دارد. فصل دوم این سریال کره ای 13 قسمت و فصل سوم آن 14 قسمت است.

 

بازیگران سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی

کیم سو-یئون، یو-جین کیم، کی-جون اوم، جونگ-هون یون، ایون-کیونگ شین، تائه-گیو بونگ، جو-هی یون و هان جی-هیون در سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی بازی کرده اند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.