2022/05/27
۱۴۰۱ جمعه ۶ خرداد
افشای راز قتل عام خانوادگی بعد از 12 سال

افشای راز قتل عام خانوادگی بعد از 12 سال

این مرد به اتهام قتل پسرش دستگیر شد و اعتراف کرد 12 سال قبل نیز زن و 2 دخترش را کشته است.

دوات آنلاین -مرد میانسال وقتی به اتهام قتل پسر 14 ساله‌اش دستگیر شد در بازجویی‌ها مدعی شد 12 سال قبل نیز همسر و دو دخترش را به قتل رسانده است.

 

به گزارش مرکز رسانه دادگستری خوزستان، حمید مرانی‌پور دادستان شهرستان آبادان در تشریح این پرونده گفت: با گزارش کشف جسد پسر 14 ساله‌ای در خانه تحقیقات از سوی بازپرس پرونده و مأموران آغاز و مشخص شد وی بر اثر شکنجه و ضرب و شتم با کابل مخابراتی به قتل رسیده و پدر مقتول در این جنایت دست داشته است.  پس از آن متهم به دادسرا احضار شد و مورد بازجویی قرار گرفت اما خیلی زود به قتل پسرش اعتراف کرد.

 

 در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت مرد میانسال بار دیگر لب به اعتراف گشود و به قتل همسر و دو دختر دیگرش در سال‌های 1388 و 1399نیز اعتراف کرد.

 

مرانی‌پور در پایان تصریح کرد: متهم با قرار بازداشت به زندان آبادان معرفی شد و با توجه به اینکه متهم به سه قتل دیگر نیز اعتراف کرده و مدعی شده آن قتل‌ها را در استان دیگری مرتکب شده تحقیقات برای بررسی صحت اظهارات وی ادامه دارد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.