2024/05/23
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
مرد مسلح همسر و پدرزن و مادرزنش را کشت

مرد مسلح همسر و پدرزن و مادرزنش را کشت

متهم به قتل در عملیاتی 6 ساعته دستگیر شد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

دوات آنلاین -مردی که با همسرش اختلاف داشت در جنایتی هولناک او را به قتل رساند و پدرزن و مادرزنش را نیز با شلیک گلوله به کام مرگ فرستاد.

 

سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110، مبنی بر یک مورد درگیری مسلحانه در شهر "ضیاء آباد" شهرستان تاکستان، بلافاصله عوامل فرماندهی انتظامی ضیاء آباد به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد، ضارب با استفاده از اسلحه کلت کمری اقدام به تیر اندازی به یکی از شهروندان کرده و پس از مجروح کردن او از محل متواری شده است. بلافاصله فرد مجروح به مراکز درمانی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل تیراندازی در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

جنایت در خانه پدرزن

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: فرد ضارب پس از اقدام اولیه خود بلافاصله به منزل پدری همسرش رفته و همسر خود را به همراه پدر و مادرش با شلیگ گلوله به قتل رسانده و از محل متواری شده بود، که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله کارگروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان به همراه عوامل انتظامی شهرستان تاکستان به محل وقوع قتل اعزام شده و تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل آغاز کردند.

 

سردار ابراهیمی تصریح کرد: ماموران با بررسی های میدانی از آثار باقیمانده در صجنه جرم و استفاده از شگردهای پلیسی، کمتر از 6 ساعت مخیفگاه قاتل را در یکی از باغ های شهر ضیاءآباد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی وی را دستگیر کردند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اجساد متوفی تحویل عوامل بهشت فاطمه شده و فرد ضارب به پلیس آگاهی شهرستان تاکستان منتقل شد، گفت: تحقیقات پلیسی در خصوص انگیزه متهم برای ارتکاب به قتل در دست بررسی است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.