2022/05/28
۱۴۰۱ شنبه ۷ خرداد
آیا هاشم و نغمه در سریال از سرنوشت 4 دوباره با هم ازدواج می کنند

آیا هاشم و نغمه در سریال از سرنوشت 4 دوباره با هم ازدواج می کنند

سرانجام رابطه هاشم و نغمه در فصل چهارم سریال از سرنوشت چه خواهد شد و چه سرنوشتی در انتظار این دو نفر است؟

دوات آنلاین -در فصل چهارم سریال از سرنوشت هاشم در شرایطی ار زندان آزاد شد که نغمه از او جدا شده و می گوید دیگر حاضر نیست هاشم را ببینید اما این شروع ماجرا است و سرنوشت این دو در آخر سریال چه می شود؟

عکسی از سریال از سرنوشت

بخشیده شدن هاشم توسط نغمه

در آخر فصل سوم سریال از سرنوشت دیدیم نغمه با وجود همه دلخوری هایی که از شوهرش داشت به ملاقات او در زندان رفت و هاشم را بخشید البته این بخشیدن به معنی رضایت برای ادامه زندگی مشترک نبود و در آغاز فصل چهارم متوجه شدیم نغمه با استفاده از حق طلاق که از هاشم گرفته بود از او جدا شده است. حتی در ابتدا این طور تصور کردیم که نغمه با مردی دیگر ازدواج کرده البته خیلی زود فهمیدیم چنین موضوعی صحت ندارد و در واقع دوست نغمه به نام فریبا برای این که هاشم را از او دور کند چنین نقشه ای را با کمک برادرش اجرا کرد؛ اما آیا این فقط یک نقشه زیرکانه بود یا اینکه هدف دیگری در پشت این ماجرا است و امیر، برادر فریبا واقعا به نغمه علاقه دارد؟

عکسی از سریال از سرنوشت

راه نغمه و هاشم جدا می شود

نغمه اکنون زندگی خودش را دارد و اگر امیر به او علاقه مند باشد ممکن است سعی کند او را برای ازدواج راضی کند. از طرفی دختری دیگر وارد زندگی هاشم شده و احتمال دارد این ارتباط به تدریج جدی شود. آنچه تاکنون مشخص شده این است که فعلا راه هاشم و نغمه جدا است.

 

هاشم هنوز نغمه را دوست دارد و در رویای او زندگی می کند. از طرفی دیگر نغمه نیز نتوانسته از شوهر سابقش دل بکند و همچنان به هاشم فکر می کند اما دروغ های هاشم همه چیز را خراب کرده است. بنابراین فعلا راه چاره ای نیست جز اینکه این دو نفر مدتی از هم دور باشند.

 

احتمال ازدواج مجدد در فصل 4 از سرنوشت

احتمال ازدواج مجدد هاشم و نغمه در فصل چهارم سریال از سرنوشت بسیار زیاد است. بازی روزگار این دو را بار دیگر سر راه یکدیگر قرار می دهد. رابطه آنها به تدریج بازسازی می شود. عشق قدیمی دوباره جان می گیرد. حواشی محو می شوند. افراد اضافه در زندگی این دو کم کم از دایره زندگی شان بیرون رانده می شوند و همه چیز برای ازدواج این دو نفر مهیا خواهد شد البته شاید ما شاهد عقد دوباره آنها نباشیم و در آخر سریال یک پایان باز را ببینیم اما به نظر می رسد این دو بار دیگر به هم خواهند رسید.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
نازنین 1401/03/06
هاشم همدرد می خواد و ارام همدرد خوبیه چون اون مادرشو از دست داده و اگه باهم اذدواج کنند عالیه
ناشناس 1401/03/06
عکسهایی منتشرشده ک هاشم ونغمه بهم میرسن درضمن بخاطراینک رابطه هاشم ونغمه نابودشد سریال جذابیتش رو ازدست داده
ناشناس 1401/03/05
دوس دارم ک هاشم با ارام ازدواج کنه چون بلاخره رابطه نغمه و هاشم سرد شده و ارام این وسط داره میسوزه ب عشق هاشم
ناشناس 1401/03/05
سریال از سرنوشت واقعا عالیه ،واینکه نغمه وهاشم بهم نمیرسن بلکه هاشم با ارام‌ازدواج میکنه ،واین‌ حق مسلم‌هاشم ،واینکه نغمه خودش به خودش کرد به خاطره دروغی که گفت هاشم‌اگه کاری کرد تاوانشم داد پس نغمه هم باید تاوان دروغی رو‌که گفت بده وتاوانشم اسنه که هیچوقت دیگه به هاشم نمیرسه
هستی 1401/03/03
سلام به نظر من که هاشم با آرام ازدواج کنه بهتره
ناشناس 1401/03/03
سریال از سرنوشت واقعاً عالیه بهترین سریال هست.
سهند 1401/03/03
از سرنوشت عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه
ایلیا 1401/03/03
سریال از سرنوشت 4 واقعااااا عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه خیلیییییی مممممممممنون
ناشناس 1401/03/02
واقعا نظر منم عوض شد بعضیا یه طرفه به قاضی میرن اولین آتیشی ک توزندگی هاشم ونغمه افتاد هاشم شروکرد فرقی نداره هردوتاشون دچاراشتباه شدن نغمه تواولین روززندگی آرزوهاش نابودکرد برادرش روازدست داد ولی بازم نباید طلاق میگرف امیدوارم همینطوری ک توفصل۳ سهراب وآرزوبهم رسیدن اینا هم بهم برسن
نرگس 1401/02/31
واقعا عالی میشه نغمه با هاشم دوباره مثل قبل بشن کنار هم ممنونم ازتون معصومه خانم هممونو امیدوار کردین

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.