2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
زن 19 ساله چگونه رانندگان را اغفال می‌کرد

زن 19 ساله چگونه رانندگان را اغفال می‌کرد

این زن بعد از این‌که سوار خودروها می‌ شد با ترفندی خاص رانندگان را فریب می‌ داد و نقشه اش را اجرا می کرد.

دوات آنلاین -در آن شب سرد زمستانی وقتی راننده تاکسی اینترنتی سرگذشتم را فهمید، کارت بانکی اش را به من داد تا به مبلغ 10 هزار تومان نان بخرم اما زمانی که کارت بانکی را به او بازگرداندم...

 

خراسان نوشت، زن 19 ساله که با ردیابی های اطلاعاتی ماموران کلانتری رسالت مشهد در چنگ قانون افتاده بود، در حالی که بیان می کرد از عواطف و دلسوزی های رانندگان برای دستبرد به حساب بانکی آن ها استفاده می کردم، درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری رسالت مشهد گفت: 15 سال بیشتر نداشتم که با اصرار خانواده ام ازدواج کردم اما هیچ علاقه ای به شادمهر نداشتم و از همان روزهای آغازین زندگی مشترک روابط سردی بین ما حکمفرما بود. طولی نکشید که باردار شدم، در حالی که اختلافات ما روز به روز شدت می گرفت، وقتی فهمیدم او به موادمخدر اعتیاد دارد، دیگر هیچ علاقه ای به او در دلم وجود نداشت. با این حال سکوت می کردم چرا که اطرافیانم معتقد بودند با به دنیا آمدن فرزندم زندگی من نیز تغییر خواهد کرد اما زمانی که همسرم متوجه شد فرزندم دختر است، بیشتر از همیشه مرا آزار می داد، به همین دلیل من نیز بعد از به دنیا آمدن دخترم به مصرف موادمخدر روی آوردم تا برای ساعاتی خودم را از این ناراحتی های روحی نجات دهم اما نمی دانستم که با سرنوشت خود و فرزندم بازی می کنم. در این شرایط شادمهر که از عهده تامین مخارج زندگی و اعتیاد برنمی آمد من و فرزندم را رها کرد و به مکان نامعلومی رفت.

 

شروع روزگار سخت

روزهای سختی را می گذراندم و از عهده اجاره منزل و مخارج اعتیادم برنمی آمدم تا این که در یک شب سرد زمستانی تصمیم گرفتم ترفندی را برای دستبرد به حساب بانکی دیگران اجرا کنم. با این نقشه شوم دخترم را به آغوش گرفتم و سوار یک تاکسی اینترنتی شدم. راننده خودرو انسان شریفی به نظر می رسید من هم از فرصت استفاده کردم و با بیان سرگذشتم سفره دلم را برایش گشودم. راننده میان سال فقط سکوت کرده بود و با دقت به حرف هایم گوش می داد احساس کردم عواطف انسانی اش را تحت تاثیر قرار داده ام به همین دلیل آخرین تیر در ترکش را رها کردم و به او گفتم «روزگارم به جایی رسیده است که اکنون حتی نان شب نیز ندارم».

 

خیرخواهی مرد راننده

هنوز سخنم به پایان نرسیده بود که راننده مقابل یک فروشگاه موادغذایی پایش را روی پدال ترمز کوبید و در حالی که کارت بانکی را به طرفم گرفته بود با بیان رمز آن گفت: با این کارت از همین مغازه روبه رو 10 هزار تومان نان برای خودت بخر! من هم که وانمود می کردم از گفتارم خجالت زده هستم، بالاخره کارت بانکی را گرفتم و رمز آن را به خاطر سپردم چند دقیقه بعد و پس از خرید، بلافاصله رسید دستگاه پوز را دور یک کارت هدیه پیچیدم که از قبل درون کیفم گذاشته بودم سپس کارت بانکی راننده را نیز در کیفم گذاشتم و دوباره سوار خودرو شدم در تاریکی شب کارت را به همراه رسید به راننده دادم و از او تشکر کردم وقتی فهمیدم راننده متوجه نقشه فریبکارانه من نشده است با خونسردی کامل از او خواستم مرا در ابتدای یک کوچه پیاده کند.

 

به محض این که از خودرو بیرون آمدم سراسیمه به سمت دستگاه خودپرداز رفتم و سه میلیون تومان از حساب بانکی راننده برداشت کردم از این که نقشه ام به خوبی اجرا شده بود، خوشحال بودم و همین موضوع مرا وسوسه کرد تا این شیوه را برای تامین مخارج اعتیادم تکرار کنم.

 

اغفال چند راننده

اگر چه به خاطر برخورد انسانی آن راننده کمی عذاب وجدان داشتم اما خودم را قانع می کردم که آن راننده نیز نباید با هر قصه و داستانی تحت تاثیر قرار می گرفت و رمز بانکی اش را در اختیارم می گذاشت. خلاصه شگرد خوبی برای تامین هزینه هایم پیدا کرده بودم و دیگر عذاب وجدان هم نداشتم به حساب بانکی چندین راننده با همین شگرد دستبرد زدم تا این که یکی از همین رانندگان که همه موجودی حساب بانکی اش را خالی کرده بودم، از من شکایت کرد. طولی نکشید که نیروهای کلانتری به سراغم آمدند و مرا دستگیر کردند. حالا هم بسیار پشیمانم و...

 

با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد لطفی (رئیس کلانتری رسالت مشهد) تحقیقات پلیس برای کشف سرقت های این زن جوان در حالی آغاز شد که چند تن از شاکیان وی نیز با مراجعه به کلانتری او را شناسایی کردند.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.