2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
زنم ورزش نمی کند، طلاق می خواهم

زنم ورزش نمی کند، طلاق می خواهم

بی علاقگی زن جوان به ورزش باعث شد شوهرش درخواست طلاق بدهد.

دوات آنلاین -مرد ورزشکار وقتی دید همسرش ورزش نمی کند، تصمیم گرفت برای همیشه از او جدا شود. این مرد که خودش باشگاه دارد و از صبح تا شب مشغول ورزش است، نتوانست بیزاری همسرش را از ورزش تحمل کند. این زوج درخواست طلاق را به قاضی دادگاه خانواده ارائه کردند.

 

زنم قول داده بود

تپش جام جم نوشت: مرد جوان وقتی در مقابل قاضی قرار گرفت درباره ماجرای زندگی اش گفت: من ورزشکارم و تقریبا از نوجوانی ورزش را شروع کرده ام و الان خودم باشگاه دارم. تمام زندگی من ورزش است و عاشق این کارم، حتی رشته تحصیلی ام را هم ورزش انتخاب کردم. روزی که با زهرا آشناشدم به او گفتم که چقدر ورزش را دوست دارم و از صبح تا شب هم باشگاه هستم. او گفت که ورزش نمی کند ولی به خاطر من سعی می کند این کار را انجام دهد، از همان دوران آشنایی سعی کردم او را با ورزش آشنا کنم تا علاقه مند شود تا اینکه با هم ازدواج کردیم ولی زهرا هیچ وقت به ورزش علاقه پیدا نکرد و هر بار از او خواستم به کلاس ورزشی برود بهانه می آورد و حتی هر بار  از او خواستم در خانه هم تمرین کند باز هم بهانه آورد.

 

من دوست دارم همسرم مثل خودم ورزشکار باشد یا به ورزش علاقه داشته باشد. فکر می کردم می توانم او را به ورزش علاقه مند کنم ولی او به این کار تمایلی نشان نمی دهد. ناراحتی من از این است که حتی سعی هم نمی کند. در صورتی که در دوران آشنایی به من قول داد به سمت ورزش برود.

 

من تمام دوستانم ورزشکارند و همسرانشان هم همین طور و دوست ندارم همسرم از  ورزش بیزار باشد. همیشه آرزو داشتم در کنار همسرم ورزش کنم و با هم به پیاده روی برویم و با هم ورزش کنیم ولی او از این کار خوشش نمی آید، من هم دیگر نمی توانم تحمل کنم. اگر  او سعی می کرد که ورزش کند باز هم برایم قابل تحمل بود ولی اینکه زیر قولش زده و حاضر نیست کوتاه بیاید برایم قابل تحمل نیست و به همین دلیل تصمیم گرفتم از او جدا شوم چون می دانم در کنار این زن زندگی خوبی نخواهم داشت، من دیگر علاقه ای به زندگی در کنار او ندارم.

 

ورزش را دوست ندارم

در ادامه همسر این مرد نیز به قاضی گفت: آقای قاضی همسر من از همان روز اول می دانست که تمایلی به ورزش ندارم و ورزش حوصله مرا سر می برد با این حال به خاطر او تلاش کردم کمی به ورزش علاقه مند شوم ولی فایده ای نداشت، بدن من کشش ندارد که مرتب ورزش کنم ولی شوهرم متوجه این موضوع نیست و فقط می خواهد خواسته اش را به من تحمیل کند. در صورتی که اگر من ورزش نکنم اتفاقی برای او نمی افتد اما می خواهد مرا مجبور کند که خواسته او را انجام دهم.

 

حالا به همین دلیل زندگی مان را به جهنم تبدیل کرده و درنهایت هم پیشنهاد جدایی را مطرح کرد، حالا که او تا این حد خودخواه است من هم دیگر نمی خواهم در کنارش زندگی کنم.

 

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند ولی وقتی اصرار آنها را دید، رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد و از این زوج خواست در فرصت پیش آمده با یک مشاوره خانواده صحبت کنند تا شاید اختلاف شان حل شود.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.