2022/11/29
۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
ساعت پخش و تکرار سریال پایتخت از شبکه تماشا

ساعت پخش و تکرار سریال پایتخت از شبکه تماشا

اگر قصد دارید سریال پایتخت را یک بار دیگر از شبکه تماشا ببینید این مطلب شما را راهنمایی می کند.

دوات آنلاین -سریال پایتخت را اگر صد بار دیگر هم ببینیم باز هم جذاب و خنده دار است. نقی و ارسطو هیچ وقت تکراری نمی شوند. حالا که شبکه تماشا دوباره این مجموعه را از فصل اول تا آخر پخش می کند فرصت خوبی است تا بار دیگر آن را دنبال کنیم.

 

خبری از پایتخت ۷ نیست

سریال پایتخت در پایان هر فصل یک سوال در ذهن مخاطبان ایجاد می کند و آن هم این است که آیا فصل بعدی ساخته می شود؟ این بار ظاهرا خبری از پایتخت ۷ نیست. سیروس مقدم درگیر سریال جزیره شد و بقیه عوامل هم کارهای دیگری را دنبال کردند و فعلا تصمیمی برای ساختن فصل هفتم گرفته نشده است.

عکسی از سریال پایتخت

تکرار سریال پایتخت از شبکه تماشا

شبکه تماشا هر روز در 4 نوبت سریال پایتخت را از فصل اول تا ششم به ترتیب پخش می کند. ساعت 8 شب زمان اصلی تماشای این مجموعه است و تکرار آن نیز در ساعت های 2 بامداد، 8 صبح و 2 ظهر روز بعد خواهد بود.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/06/16
این تاریخ پخش واسه کی هست
ناشناس 1401/06/15
واقعا واقعا خیلی خیلی سریال پایتخت خوبه من هرسال در هر شبکه ای این سریال را تماشا میکنم هرچند سریالی است که سال هاست داره پخش میشه ولی عالیه و هرچند بار هم میبینیم بازم جذابه
محمد حسین 1400/12/25
از شبکه تماشا نقی شش هم میاد
بارمان طاهر هدایتی 1400/11/17
این روز هم پایتخت پخش می کنند؟
ناشناس 1400/11/13
سلام اگه میشه پایتخت شش رو بزارین

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.