2022/01/20
۱۴۰۰ پنج شنبه ۳۰ دي
دیباچه
جنایت؛ ایستگاه آخر رابطه پنهانی با زن متاهل

جنایت؛ ایستگاه آخر رابطه پنهانی با زن متاهل

اول قرار نبود شوهر شیوا کشته شود. قرار بود در خودرویش شیشه بگذاریم که پلیس او را بازداشت و شیوا با من ازدواج کند اما ...

دوات آنلاین -میثم ۳۶ساله بعد از جدایی از همسرش برای یافتن کار به تهران آمد. او تصور نمی کرد گرفتار یک عشق ممنوعه به زنی میانسال شود. وقتی با مشکل مالی روبه رو شد، شرط این زن را برای قتل شوهرش پذیرفت و شامگاه ششم آبان امسال در حالی که مست و خمار بود وارد خانه این زن در جنوب شرق تهران شد و شوهرش را با ضربه های چاقو و چوبدستی به قتل رساند و جسد او را در درهای نزدیک روستای وردیج رها کرد. جام جم با این متهم گفت و گو کرده است که در ادامه می خوانید.

 

*چرا از همسرت جدا شدی؟

دو سال قبل به خاطر اعتیادم و اختلاف هایی که با همسرم داشتم با داشتن دو فرزند از هم جدا شدیم. فرزندانم در شهرستان هستند و برای کار به تهران آمدم و در مغازه ای مشغول شدم.

 

آشنایی شوم

* چطور با همسر مقتول آشنا شدی؟

سه ماه قبل از جنایت با هم آشنا شدیم. آن زن به نام شیوا به عنوان مشتری به مغازه ای که آنجا کار می کردم، می آمد. همین باعث آشنایی و رابطه پنهانی مان شد. یکی از دوستانم نیز با دختر  وی آشنا شد و قصد داشت با او ازدواج کند. شیوا به من می گفت شوهرش مرد بداخلاقی است و او و فرزندانش را اذیت می کند. به نحوه لباس پوشیدن آنها گیر می دهد، قوانین سختی را برایشان در خانه حاکم کرده و حتی اگر بچه هایش دیر به خانه بیایند، آنها را راه نمی دهد و مجبورند تا صبح در خودرو بخوابند. اما شوهرش خودش به سفرهای خارجی می رود و خوشگذرانی می کند.

 

* چرا از شوهرش جدا نشد؟

چند بار برای جدایی اقدام کرده بود اما شوهرش حاضر به طلاق او نبود و مجبور شده بود به خاطر بچه هایش در آن زندگی بماند.

 

*معتادی؟

بله، چند سال است شیشه و گل مصرف می کنم.

 

نقشه ای برای جنایت

*چه کسی نقشه قتل را طراحی کرد؟

اول قرار نبود شوهر شیوا کشته شود. قرار بود در خودرویش شیشه بگذاریم که پلیس او را بازداشت و شیوا با من ازدواج کند. وقتی فهمیدم شیوا برای اهدافش مرا می خواهد و ازدواجی در کار نیست، دلسرد شدم و فقط با او همکاری می کردم تا پول بگیرم. سه روز قبل از قتل شوهرش، او سه میلیون تومان به من پرداخت که شیشه گرفتم. آن را در خودروی شوهرش جاسازی کردم و به ماموران خبر دادم تا بیایند و او بازداشت شود اما شانس با او یار بود و گرفتار نشد. همین باعث شد نقشه قتل را طراحی کنیم. قصد داشتم برای کار و زندگی به ترکیه بروم و ۲۳ میلیون تومان هزینه ام می شد. از شیوا خواستم بابت قتل شوهرش همان مبلغ را بپردازد که قبول کرد و قرار شد بعد از قتل، سریع از کشور خارج شوم.

 

* از شب جنایت بگو.

آن شب با خواستگار دختر مقتول و پسر مقتول مشروب خوردیم. من گل هم مصرف کردم و بعد به خانه آنها رفتیم. مادر و دختر، خانه بودند. گفتند پدر خانواده قرص خواب خورده و خوابیده است. با چوبدستی وارد اتاقش شدم که خوابیده بود. پنج ضربه به سرش زدم. بیدار شد و به سختی نفس می کشید. بیرون آمد و همسر مقتول، چاقویی به من داد و گفت کار را تمام کن. بازگشتم و ضربه هایی به او زدم. متکا را برداشتم و روی دهان و صورت مرد میانسال گذاشتم و فشار دادم. خواستگار دخترش نیز با بطری، ضربه هایی به وی زد. بعد از اطمینان از مرگش از اتاق بیرون آمدیم.

 

* فرارکردی؟

کشتن آن مرد ۴۰ دقیقه طول کشید. حالا باید جسد را از بین می بردیم. همسر مقتول ملحفه ها را آورد و جسد را میان آن پیچیدیم و داخل صندوق عقب انداختیم. همسر و پسرش هم با ما آمدند. به جاده روستایی وردیج در غرب تهران رفتیم و جسد را از دره ای که ارتفاعش ۵۰ متر بود به پایین انداختیم. دو هفته از ترس نمی دانستم کجا بروم. چند روز خانه دوستانم بودم و روزهای دیگر در بوستان های جنوبی شهر تهران می خوابیدم.

 

* دستمزد جنایت را گرفتی؟

همسر مقتول فقط دو میلیون از ۲۳ میلیون تومان را به حساب بانکی خواستگار دخترش ریخت که او پول را به من داد. آن پول خرج موادم و خورد و خوراکم شد. هر چه منتظر شدم تا بقیه پول را واریز کند که به ترکیه بروم، واریز نکرد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.