2021/12/01
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
دیباچه
فصل چهارم سریال ستایش به کجا رسید

فصل چهارم سریال ستایش به کجا رسید

داستان سریال ستایش از نظر بسیاری از مخاطبان هنوز به پایان نرسیده و خیلی ها منتظر فصل چهارم هستند.

دوات آنلاین -سریال ستایش در هر سه فصل خود توانست پربیننده شود. ماجراهای حشمت فردوس و خانواده اش به یکی از پرطرفدارترین ماجراهای خانوادگی سال های اخیر تبدیل شده است و حالا خیلی ها منتظر ستایش 4 هستند اما آیا این فصل ساخته می شود؟

 

نویسنده ستایش پیش از این گفته بود پرونده این سریال در همان سه فصل به پایان رسیده و قصد ندارد ادامه اش را بنویسد این در حالی است که خیلی از مخاطبان معتقد هستند داستان این مجموعه هنوز به پایان نرسیده و می توان باز هم شاهد اتفاقات جذاب و جالب توجه بود.

 

قربانی نجفی، بازیگر نقش صفایی یعنی پدر پری سیما به خراسان گفته: ابتدا قرار بود فصل چهارم سریال ساخته شود، اما نمی‌دانم علتش چه بود که نساختند و به نظرم اشتباه بود. چون شخصیت‌ها درآمده، مردم آن‌ها را پذیرفته‌اند و نیازی نیست چند قسمت بگذرد تا مردم آن‌ها را بشناسند. به همین دلیل به نظرم عاقلانه است وقتی سریالی جا می‌افتد و بستر ادامه قصه فراهم است، آن را ادامه بدهند.

عکسی از سریال ستایش

انتقاد از سریال ستایش

او درباره انتقادها از سریال ستایش توضیح داده: انتقادها به جا بود، اما آدم از انجام بعضی خطاها ناگزیر است و چاره‌ای نیست، ولی چون سریال است، بیننده کم کم با آن همراه می‌شود. انتقادات درست بود و قبول داشتم، مثلا گریم ستایش به ویژه در فصل دوم یا رامسین کبریتی ایران نبود و فرد دیگری به جای او آمد و روند قصه طور دیگری شد. ما این فرصت و بودجه را نداریم که مانند بعضی از کشورها سریالی بسازیم که با آن زندگی کنیم. 20 سال، 40 سال کار کنیم، با سریال پیر بشویم و بچه بزرگ شود. بنابراین مجبوریم کلک‌هایی بزنیم و گریم کنیم. این انتقاد به بعضی اتفاقاتی که در سریال می‌افتد وارد است، اما ما هم به عنوان گروه کار ناگزیر هستیم. گاهی هم انتخاب‌ها متناسب نیست، مثلا من و خانم فریبا نادری که کنار یکدیگر قرار می‌گرفتیم، خیلی دختر و پدر نبودیم، واقعا تلاشمان را کردیم و ایشان هم نقش‌شان را خیلی خوب بازی کردند، منظورم تناسب نقش‌هاست. اتفاقاتی از این دست ناگزیر است.

 

کارنامه
صفحه اصلی گاج مارکت
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.