2022/10/01
۱۴۰۱ شنبه ۹ مهر
فصل چهارم سریال ستایش به کجا رسید

فصل چهارم سریال ستایش به کجا رسید

داستان سریال ستایش از نظر بسیاری از مخاطبان هنوز به پایان نرسیده و خیلی ها منتظر فصل چهارم هستند.

دوات آنلاین -سریال ستایش در هر سه فصل خود توانست پربیننده شود. ماجراهای حشمت فردوس و خانواده اش به یکی از پرطرفدارترین ماجراهای خانوادگی سال های اخیر تبدیل شده است و حالا خیلی ها منتظر ستایش 4 هستند اما آیا این فصل ساخته می شود؟

 

نویسنده ستایش پیش از این گفته بود پرونده این سریال در همان سه فصل به پایان رسیده و قصد ندارد ادامه اش را بنویسد این در حالی است که خیلی از مخاطبان معتقد هستند داستان این مجموعه هنوز به پایان نرسیده و می توان باز هم شاهد اتفاقات جذاب و جالب توجه بود.

 

قربانی نجفی، بازیگر نقش صفایی یعنی پدر پری سیما به خراسان گفته: ابتدا قرار بود فصل چهارم سریال ساخته شود، اما نمی‌دانم علتش چه بود که نساختند و به نظرم اشتباه بود. چون شخصیت‌ها درآمده، مردم آن‌ها را پذیرفته‌اند و نیازی نیست چند قسمت بگذرد تا مردم آن‌ها را بشناسند. به همین دلیل به نظرم عاقلانه است وقتی سریالی جا می‌افتد و بستر ادامه قصه فراهم است، آن را ادامه بدهند.

عکسی از سریال ستایش

انتقاد از سریال ستایش

او درباره انتقادها از سریال ستایش توضیح داده: انتقادها به جا بود، اما آدم از انجام بعضی خطاها ناگزیر است و چاره‌ای نیست، ولی چون سریال است، بیننده کم کم با آن همراه می‌شود. انتقادات درست بود و قبول داشتم، مثلا گریم ستایش به ویژه در فصل دوم یا رامسین کبریتی ایران نبود و فرد دیگری به جای او آمد و روند قصه طور دیگری شد. ما این فرصت و بودجه را نداریم که مانند بعضی از کشورها سریالی بسازیم که با آن زندگی کنیم. 20 سال، 40 سال کار کنیم، با سریال پیر بشویم و بچه بزرگ شود. بنابراین مجبوریم کلک‌هایی بزنیم و گریم کنیم. این انتقاد به بعضی اتفاقاتی که در سریال می‌افتد وارد است، اما ما هم به عنوان گروه کار ناگزیر هستیم. گاهی هم انتخاب‌ها متناسب نیست، مثلا من و خانم فریبا نادری که کنار یکدیگر قرار می‌گرفتیم، خیلی دختر و پدر نبودیم، واقعا تلاشمان را کردیم و ایشان هم نقش‌شان را خیلی خوب بازی کردند، منظورم تناسب نقش‌هاست. اتفاقاتی از این دست ناگزیر است.

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/07/04
سلام ستایش در فصل چهارم 4 فرزند داشته باشد
زینب 1401/05/31
سلام لطفا فصل ۴ پخش کنید منتظرم خیلی ممنون
ناشناس 1401/05/30
فصل 4 ستایش نازگل یک خواهر داشته باشد
ناشناس 1401/05/29
اگر طاهر برگشت که نقش برادر محمد را بازی کند در فصل چهارم با او به دانشگاه رفته وتدریس کند ولی هرسه بچه های ستایش در سه رشته متفاوت تدریس کنند طاهر نیز ازدواج کند وخانواده تشکیل دهد
ناشناس 1401/05/28
سلام به نظرم اگر طاهر برگردد در فصل چهارم نقش برادر محمد را بازی کند چون دیگر نمیتواند شهر ستایش باشد ومهدی شهر او است
ناشناس 1401/05/21
سلام لطف کنید سریال ستایش فصل 4 رو پخش کنید ما خیلی منتظر فصل 4ستایش هستند خواهش میکنم فصل 4رو پخش کنید .....❤💕
ناشناس 1401/05/14
در فصل 4 ستایش هنر نقاشی پر رنگتر شود
ناشناس 1401/05/10
خواهشمندم ستایش چهار رو پخش کنید
مصطفی ابراهیمی همدان 1401/05/01
سلام من این فیلم ستایشو خیلی دوست دارم از قسمت اول تا اخر فصل ۳ رو موبه مو دیدم هم جالبه هم شگفت انگیزه هم اموزنده است پس اگه امکانش هست فصل۴رو بسازید وپخش کنید باسپاس فراوان
ناشناس 1401/04/25
در فصل سه دیدیم که نازگل فوق لیسناس داشت محمد هم فوق لیسسانس حالا در فصل 4 هردو دکترا بخوانند یکی دیگر از موضوعات جالب این است که هردو دانشگاه تدریس کنند واستاد شوند به دانشجویان تحقیق بگویند امتحان بگیرند بپرسنند کمفرانس دهند ودر کل در فصل 4 دانشگاه را نشان دهید

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.