2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
قتل داماد به هواداری از خواهر

قتل داماد به هواداری از خواهر

متهم: در اوج عصبانیت و ناراحتی ضربه هایی به وی زدم و او را به شدت زخمی کردم. بعد هم بیرون آمده و با دوستانم فرار کردم. روز بعد فهمیدم او فوت شده است.

دوات آنلاین -مرد جوان وقتی متوجه دعوای خواهرش با داماد خانواده شد، برای میانجیگری رفت اما با ضربه قمه دامادشان را کشت.

 

روزنامه جام جم نوشت: شامگاه جمعه هفتم آبان امسال مردی در خانه اش حوالی مسعودیه تهران با ضربه های قمه به شدت زخمی شد و ساعاتی بعد در بیمارستان فوت شد.

 

همسر مقتول چه گفت

مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت، ابتدا به تحقیقات از همسر او پرداختند که گفت: من و شوهرم با هم دچار اختلاف هایی شده و مدام دعوایمان می شد. شدت این اختلاف ها این اواخر بیشتر شده بود. شب حادثه دوباره دعوایمان شد. از شدت ناراحتی به برادرم زنگ زدم تا بیاید و با شوهرم حرف بزند تا شاید اخلاق و رفتارش بهتر شود. خودم هم راهی خانه پدری ام شدم. آخرشب فهمیدم شوهرم به دست برادرم به قتل رسیده است.

 

در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد برادرزن مقتول با دو نفر از دوستانش بعد از قتل فراری شدند که آنها تحت تعقیب قرار گرفتند.

 

دستگیری قاتل

سرانجام دو روز پیش رد مخفیگاه برادر زن مقتول به دست آمد و او بازداشت شد.

 

متهم با انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران مورد بازجویی قرار گرفت و در جریان تحقیقات گفت: مدتی بود که میان خواهرم و شوهرش شکر آب شده بود. خواهرم از رفتار همسرش گلایه می کرد. شب قتل دوباره به من زنگ زد که با هم دعوایشان شده. من با دو نفر از دوستانم بودم که با آنها رفتیم خانه دامادمان تا با او حرف بزنیم که دعوایمان بالا گرفت. او در خانه قمه داشت که با آن سمت من و دوستانم حمله ور شد.با دامادمان درگیر شدم و با گرفتن قمه از دستش، در اوج عصبانیت و ناراحتی ضربه هایی به وی زدم و او را به شدت زخمی کردم. بعد هم بیرون آمده و با دوستانم فرار کردم. روز بعد فهمیدم او فوت شده است.

 

با اعتراف متهم به قتل داماد خانواده، دو دوست او که در این ماجرا شرکت داشتند، تسلیم شدند. با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران برای آنها قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.