2023/12/11
۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
در آخر هفته با یک تیر دو نشان بزنید

در آخر هفته با یک تیر دو نشان بزنید

ساکنان سه شهراصفهان، تهران و مشهد می‌توانند با تماشای فیلم کوتاه به نجات جان زندانیان محکوم به قصاص کمک کنند.

دوات آنلاین -ساکنان سه شهراصفهان، تهران و مشهد می‌توانند با تماشای فیلم کوتاه به نجات جان زندانیان محکوم به قصاص کمک کنند. پنجشنبه 29 مهرماه شش فیلم کوتاه «خراش» اثر مجید امینی، «مرگ تدریجی» اثر آمین صحرایی، «آداپت» اثر کمال کچوئیان، «ورای سکوت» اثر آذر تجلی، «سنگبال» اثر آمین صحرایی و «فیلمرغ» اثر امیرمسعود سهیلی به نفع زندانیان محکومان به قصاص در  سینما ساحل اصفهان - سانس ساعت ۱۹، سینما خانه هنرمندان تهران - ساعت ۱۹ و سینما هویزه مشهد - سانس ساعت ۱۶به نمایش‌ می‌آیند. درآمد مالی ناشی از نمایش این فیلم‌ها به گروه "یاران صلح" که در راستای نجات محکومان به قصاص فعالیت می‌کند پرداخت خواهد شد. به گفته برگزار کنندگان این اقدام خیرخواهانه که تحت عنوان "شکست زمان " انجام خواهد شد در صورت استقبال ساکنان سه شهر اصفهان،‌ تهران و مشهد زمان اکران این شش فیلم تمدید خواهد شد و همچنان تمام عواید حاصل از فروش بلیط به گروه "یاران صلح" برای نجات جان افراد بیشتری اختصاص داده می‌شود.

همچنین اگر مایل به نجات محکومان به قصاص هستید اما امکان حضور این رویداد فرهنگی-خیرخواهانه ندارید می‌توانید کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت: 5022291063641474 به نام  شهرزاد همتی، افسون علیمرادیان،زهره کوهی و شاهد حلاج نیشابوری واریز کنید،‌ این حساب مخصوص کمک به زندانیان محکوم به قصاص است و هیچ فعالیت مالی که با هدف نجات زندانیان نیست با این حساب انجام نمی‌شود.. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت‌های این گروه نیز می‌توانید به پیج اینستاگرام  https://www.instagram.com/yaranenejat مراجعه کنید.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.