2024/05/23
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
مادر بیمار نوزاد یک روزه اش را کشت

مادر بیمار نوزاد یک روزه اش را کشت

متخصصان پزشکی قانونی پس از انجام آزمایش‌های تخصصی اعلام کردند که این زن دچار اختلالات روانی است و هنگام قتل نوزادش جنون داشته است.

دوات آنلاین -نظریه پزشکی قانونی درباره مادر افسرده‌ای که یک روز پس از زایمان، ‌نوزادش را از تراس خانه به بیرون پرتاب کرده بود، نشان می‌دهد که او در زمان حادثه دچار جنون بوده است.

 

به ‌گزارش همشهری، این حادثه شامگاه هجدهم تیر‌ماه در حوالی جنوب‌ شرق تهران رخ داد. آن روز زنی که در طبقه چهارم ساختمانی 5طبقه زندگی می‌کرد نوزاد دخترش را از تراس به حیاط پرتاب کرد و همسایه‌ها با دیدن جسد نوزاد در حیاط، با این تصور که او دچار حادثه شده وحشتزده خود را به طبقه چهارم رساندند.

 

آنها زنگ در را زدند و زن جوان خونسردانه در را باز و با همسایه‌ها احوالپرسی کرد اما وقتی همسایه‌ها سراغ نوزادش را گرفتند، وی که به‌نظر می‌رسید دچار فراموشی شده است، انگار که تازه از خواب بیدار شده فریاد زد که نوزادش را به بیرون پرتاب کرده است. او به همسایه‌ها گفت: دخترم خیلی گریه می‌کرد. به همین دلیل او را به بیرون پرتاب کردم. اما فراموش کرده بودم تا اینکه شما زنگ خانه‌ام را زدید و اطلاع دادید.

 

بازجویی از مادر

این حادثه تلخ و شوکه‌کننده به تیم جنایی گزارش شد و با دستور قاضی، زن 38ساله به اتهام قتل بازداشت شد. وی که یک دختر 3ساله هم دارد در بازجویی‌ها به قتل نوزاد یک روزه‌اش اقرار کرد و گفت دچار افسردگی پس از زایمان شده است.

 

وی می‌گفت به‌دلیل شرایط بد اقتصادی و مشکلات مالی از بچه‌دار شدن پشیمان شده بود. از سوی دیگر نوزاد او مدام گریه می‌کرده و چون صبرش لبریز شده بود، او را به بیرون از خانه پرتاب کرده بود.

 

زن جوان پس از آنکه جزئیات قتل تکان‌دهنده دخترش را شرح داد، با دستور بازپرس جنایی تهران، برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

متخصصان پزشکی قانونی پس از انجام آزمایش‌های تخصصی اعلام کردند که این زن دچار اختلالات روانی است و هنگام قتل نوزادش جنون داشته است. در این شرایط باید این زن از بازداشتگاه به آسایشگاه روانی منتقل شود و تحت درمان قرار بگیرد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.