2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
پسر نوجوان پسردایی 11 ساله اش را کشت

پسر نوجوان پسردایی 11 ساله اش را کشت

متهم به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت که پس از قتل پسردایی‌اش، برای اینکه تحقیقات پلیس را منحرف کند، به دروغ مدعی شده که وی هنگام ماهیگیری در کانال آب غرق شده است.

دوات آنلاین -پسر 18ساله که پس از قتل پسردایی 11ساله‌اش مدعی شده بود او در کانال آب غرق شده است، اسرار جنایت هولناک خود را فاش کرد.

 

به نوشته روزنامه همشهری، 19شهریور امسال به هلال‌احمر شهرستان پارس آباد در استان اردبیل خبر رسید که پسر 11ساله‌ای به‌نام عرفان در کانال آبی در حوالی این شهر غرق شده است. بعدازظهر آن روز عرفان به همراه پسرعمه 18ساله‌اش برای ماهیگیری به حوالی کانال آب فتحعلی قشلاقی در اطراف روستای خلیل‌لو رفته بودند که حوالی عصر، پسرعمه عرفان درحالی‌که وحشت‌زده بود خود را به خانه آنها رساند و مدعی شد که عرفان به داخل کانال آب سقوط کرده است. او می‌گفت که سرگرم ماهیگیری در کنار کانال بودند که ناگهان پای عرفان سر خورد و به داخل کانال افتاد و وی هرچه تلاش کرد نتوانست او را نجات دهد.

 

از همان زمان تیم‌های هلال‌احمر برای پیدا کردن پسربچه غرق شده راهی کانال آب شدند و جست‌وجوی غواصان برای یافتن عرفان شروع شد. هر چند هوا تاریک شده بود اما غواصان و مردم محلی دست به‌دست هم داده بودند تا شاید بتوانند پسربچه غرق شده را از داخل کانال بیرون بکشند اما تلاش آنها نتیجه‌ای نداشت. جست‌وجوی غواصان هلال‌احمر تا 6روز دیگر هم ادامه داشت تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد.

 

جسدی در گودال

پنجشنبه گذشته بود که به مأموران پلیس پارس‌آباد خبر رسید جسد پسربچه‌ای در گودالی حوالی روستای خلیل‌لو پیدا شده است. جسد داخل گودالی در نزدیکی روستا و نرسیده به کانال آب فتحعلی قشلاقی و در یک گودال دفن شده بود اما با گذشت زمان، حیوانات آن را از داخل گودال بیرون کشیده بودند و یکی از رهگذران که در حال عبور از آن حوالی بود با دیدن جسد پلیس را خبر کرده بود.

 

با حضور مأموران در محل معلوم شد که جسد متعلق به عرفان 11ساله است. همان پسربچه‌ای که تا آن زمان تصور می‌شد داخل کانال آب غرق شده و غواصان در جست‌وجوی او بودند. او اما غرق نشده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که به طرز هولناکی با چاقو به قتل رسیده و عامل جنایت جسد وی را داخل گودال دفن کرده است.

 

پسرعمه قاتل

سرنوشت هولناک عرفان، دل مردم روستای خلیل‌لو که عرفان و خانواده‌اش در آنجا زندگی می‌کنند را به درد آورده بود. بی‌شک پسرعمه‌ او که پیش از این مدعی شده بود عرفان هنگام ماهیگیری به داخل کانال آب سقوط کرده و غرق شده اسرار این جنایت را می‌دانست. دستور بازداشت وی صادر شد اما پسر 18ساله که در جریان پیدا شدن جسد پسردایی‌اش قرار گرفته بود، فراری شده بود.

 

فرار متهم زمان زیادی طول نکشید و مأموران پلیس در جریان بررسی‌های تخصصی مخفیگاه او را شناسایی و وی را دستگیر کردند. سیدعبدالله طباطبایی، دادستان اردبیل گفت: متهم پس از دستگیری به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت که پس از قتل پسردایی‌اش، برای اینکه تحقیقات پلیس را منحرف کند، به دروغ مدعی شده که وی هنگام ماهیگیری در کانال آب غرق شده است.

 

وی ادامه داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که متأسفانه اختلافات خانوادگی و کری‌خوانی‌های بین جوانان و نوجوانان، انگیزه اصلی او از قتل پسربچه 11ساله بوده است. براساس این گزارش، تحقیقات در این پرونده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان اردبیل ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.