2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
جنایت هایی به خاطر عشق های ممنوعه

جنایت هایی به خاطر عشق های ممنوعه

رابطه های شیطانی و شوم به قتل های هولناک منتهی شده اند. این جنایت ها چگونه رخ داده اند؟

دوات آنلاین -عشق ‌ممنوعه یا همان روابط فرازناشویی، همیشه با پایانی تلخ و بی‌آبرویی همراه بوده است. گاهی نیز برای این که بی‌آبرویی افشا نشود، ماجرا تلخ‌ترشده و به جنایت ختم می‌شود. ماجرایی که در چند روز گذشته به سوژه ثابت صفحات حوادث تبدیل‌شده و جنایت‌هایی تلخ را رقم می‌زند. تپش جام جم به بررسی جنجالی‌ترین جنایت‌های در چند روز گذشته پرداخته که نقطه مشترک آنها، عشق ‌ممنوعه بوده است.

 

سوءظن به عشق ‌ممنوعه

هنوز یک‌ ساعت نیست که شیفت کشیک قتل تغییر کرده که ماموران کلانتری شهرک ولیعصر با بازپرس جنایی تماس می‌گیرند و از حادثه‌ای هولناک در این منطقه خبر می‌دهند. براساس اعلام مامور کلانتری مرد جوانی همسرش را به قتل رسانده و با مجروح‌کردن جوان ناشناس و مادرزنش از محل جنایت فرار کرده است.

 

با حضور تیم جنایی در محل حادثه پدر مقتول به کارآگاهان گفت: امروز دامادم با من و همسرم تماس گرفت که به خانه‌اش برویم. ما ساعت ۶  صبح آنجا بودیم، دقایقی بعد پسر جوانی وارد خانه شد که ما فکر کردیم او مهمان آنهاست اما دامادم به محض ورود با چاقو به سمت او حمله و پسر جوان را مجروح کرد. در این هنگام او ضربه محکمی هم به دخترم زد که غرق در خون روی زمین افتاد. ما می‌خواستیم جلوی او را بگیریم اما انگار دامادم دیوانه شده بود و هر کاری می‌کردیم او آرام نمی‌شد و محمود با چاقو ضربه‌ای به بازوی همسرم زد و او را هم مجروح کرد. بعد هم با عصبانیت و تهدید از خانه خارج شد.

 

مرد میانسال در مورد علت درگیری گفت: بهمن(مرد مجروح) همکار دخترم بود اما دامادم مدعی بود او با نازنین رابطه دارد و روز حادثه هرچه دخترم گفت هیچ رابطه‌ای بین آنها نیست محمود قبول نکرد و با چاقو همه را مجروح کرد و با انتقال مجروحان به بیمارستان، بهمن و دخترم جان خود را از دست دادند و تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد.

 

قتل کارمند دیجی‌کالا برای ازدواج با همسرش

زن جوان نمی‌دانست چه پازل هولناکی برای شوهرش می‌چیند اما او تصمیمش را برای قتل مسعود گرفته بود. اواخر خرداد امسال اهالی محله کیانمهر با شنیدن صدای گلوله به خیابان آمده و با مرد غرق در خونی که سوار خودرو بود روبه‌رو شدند. آنها پلیس را خبر کردند و با حضور تیم‌جنایی مشخص شد مقتول کارمند انبار دیجی‌کالا بوده و فرد ناشناسی به سمت او شلیک کرده است.

 

در ادامه آرزو، همسر ۲۰ساله مقتول مورد تحقیق قرار گرفت و ماموران به او مشکوک شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد آرزو مدتی است با یکی از فامیل‌های دورش دوست است و پسر جوان هم در اقدامی جنون‌آمیز برای این که به زن جوان برسد، شوهر او را به قتل رسانده است. چند روز بعد از این اعترافات عامل جنایت دستگیر شد.

عشق های ممنوعه چگونه به جنایت منجر می شود

قاتل ادمین

در یک پرونده جنجالی که سروصدای زیادی به پا کرد ادمین پیج هواداری بهنوش بختیاری به قتل رسید. در آن زمان خانم بازیگر اعلام کرد این فرد روحانی بوده اما خیلی زود معلوم شد خانم بازیگر اشتباه کرده و مقتول روحانی نبوده است. اما ماجرا از کجا شروع شد؟ ۲۱تیرماه زن و شوهری هنگام سلفی‌گرفتن در محدوده چیتگر جسدی را دیده و به پلیس خبر دادند.

 

تحقیقات برای دستگیری قاتل ادامه داشت تا این که ۲۲مرداد پلیس استان مرکزی متوجه شد قاتل فراری در یک مرغداری در یکی از روستاهای نزدیک اراک اقدام به گروگانگیری کرده است. بعد از سه ساعت مرد گروگانگیر تسلیم شد.

 

مرد جوان به قتل علیرضا، ادمین پیج هواداری بهنوش بختیاری اعتراف کرد و مدعی شد: او مدیرعامل یک شرکت بود و همسرم به عنوان منشی نزد او کار می‌کرد. به رفتارهای همسرم مشکوک شدم و با بررسی تلفن همراهش متوجه شدم با مدیرعامل ارتباط دارد.

 

روز قتل مدیرعامل را ۵صبح سوار خودرو کرده و وقتی عکس همسرم را در گوشی او دیدم با چاقو کشتمش. اسلحه خریدم تا همسرم را هم بکشم که شناسایی و دستگیر شدم.

 

قتل مرد مزاحم

در ماجرایی دیگر، شک به ارتباط همسر با پسر جوان ماجرایی هولناک را رقم زد. تیرماه امسال خانواده مرد جوانی به پلیس مراجعه و از ناپدیدشدن پسرشان بهزاد خبر دادند. خانواده مرد گفتند او برای کار به پرند رفته و عصر اطلاع‌داده که به خانه برمی‌گردد اما ۲۴ساعت از ناپدیدشدن او می‌گذرد.

 

در ادامه ماموران به تحقیق درباره ناپدیدشدن مرد جوان پرداخته و ۴۸ساعت بعد جسد مردی که گلویش بریده شده بود در افسریه پیدا شد. ماموران در بررسی بانک اطلاعاتی گمشدگان متوجه شدند مشخصات ظاهری جسد با مشخصات بهزاد مشابه است و با حضور خانواده جسد او شناسایی شد.

 

در بخش دیگری از تحقیقات، ماموران رد پای یک زن را در زندگی بهزاد پیدا کردند که با شناسایی سحر او بازداشت شد و از جنایتی هولناک پرده برداشت. او در بازجویی گفت: یک روز درحال بازگشت از پرند بودم که به عنوان مسافر سوار خودروی بهزاد شدم، سفره دلم را برایش باز کردم و از آن روز ارتباط پیامکی ما شکل گرفت. چند روز بعد حسن شوهرم قضیه را فهمید و با برادرم در میان گذاشت، آنها مجبورم کردند با مرد غریبه قرار بگذارم. روز حادثه هر دو سوار خودرو شدند و بهزاد را کشتند. با دستگیری حسن او مدعی شد برادر زنش مرتکب قتل شده است.

 

عشق اشتباهی مرد بلاگر را قاتل کرد

مرد بلاگر که کارش عکاسی مدل است وقتی پایش به خانه مرد بدنساز باز شد عاشق همسر او شد. زن جوان هم که خود را دلبسته مرد بلاگر می‌دید همیشه به‌خاطر دعواهایش با شوهرش به او پناه می‌برد و مرد بلاگر را امیدی برای پایان خستگی‌هایش می‌دانست اما این عشق ممنوعه هر روز بیشتر می‌شد و لیلا از همسرش دورتر. تیرماه خانواده مرد جوانی به پلیس مراجعه و اعلام کردند پسرشان از فروردین ناپدیدشده و همسرش ادعا می‌کند برای کار به امارات رفته است. آنها می‌گفتند: پسرمان تلفنش را جواب نمی‌دهد و فقط گاهی اگر در واتس‌آپ برایش پیغامی بگذاریم، جوابگو است.

 

ما به همسرش شک داریم و فکر نمی‌کنیم او به خارج رفته باشد.  در ادامه با تحقیقات گسترده، زن جوان به جنایت هولناک اعتراف کرد و گفت: من به خاطر دعوا و اختلاف از همسرم دل‌خوشی نداشتم تا این که با مرد بلاگر آشنا شدم. او کار مدلینگ می‌کرد و کم‌کم ارتباط من و بهرام بیشتر شد تا این که به هم علاقه‌مند شدیم. یک روز او همسرم را با چاقو به قتل رساند و جسدش را دو نفری به اطراف تهران بردیم  و رها کردیم.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.