2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
سریال کره ای بخش قلب چند قسمت است + ساعت پخش  و تکرار از شبکه تماشا

سریال کره ای بخش قلب چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار از شبکه تماشا

سریال بخش قلب از جمله مجموعه های محبوب کره ای است که شبکه تماشا آن را بازپخش می کند.

دوات آنلاین -سریال بخش قلب سریال کره ای تولید سال های 2007 و 2008 است که در ایران اولین بار از شبکه دو پخش شد و اکنون شبکه تماشا بار دیگر آن را روانه آنتن کرده است.

عکسی از سریال کره ای بخش قلب

خلاصه داستان سریال بخش قلب

سریال کره ای بخش قلب داستانی است در مورد پزشکان و رزیدنت های جراحی قلب که در بخش جراحی قلب بیمارستان دانشگاه گوانگ هی کار می کنند. دکتر «چویی کانگ گوک»  پس از دوره تبعید به عنوان رئیس بخش جراحی قلب و عروق به بیمارستان دانشگاهی گوانگ هی بازمی گردد. اولین وظیفه او استخدام رزیدنت های جدید است.

 

در این میان «لی ایون سونگ» از یک دانشکده تازه تاسیس پزشکی در یک شهرستان فارغ التحصیل شده. او برای استخدام در این بیمارستان درخواست می دهد و علیرغم کارایی ضعیف دانشگاهی اش امید زیادی دارد که پزشک بزرگی شود. پزشک دیگری به نام «هایه سوک» به عنوان دانشجوی ممتاز از دانشگاهش فارغ التحصیل می شود و اولین نفری است که موفق می شود نمرات کامل بگیرد.شخصیت «ایون سونگ» و «هایه سوک» کاملا با هم در تضاد هستند. ایون سونگ شخصی است احساساتی، ولی تجربه پزشکی خوبی ندارد. هایه سوک حسابگر و خونسرد است اما ذهن باهوشی دارد.

 

هر دو باید برای رییس جدید بخش جراحی قلب و عروق «چویی کانگ گوک» خود را به اثبات برسانند. او معتقد است فقط شخص خاصی لایق جراح قلب بودن است. ایون سونگ و هایه سوک تنها متقاضیان دوره تخصص بیمارستان دانشگاه گوانگ هی هستند. دکتر چویی به خاطر حفظ آبروی بیمارستان مجبور می شود آنها را بپذیرد. هنرپیشه معروف «دونگ گوان» برای بیماری قلبش در این بیمارستان بستری می شود. او بلافاصله به هایه سوک که در دوره ابتدایی همکلاسیش بوده علاقمند می شود و به خاطر ارتباط «ایون سونگ» و «هایه سوک»  دچار حسادت شده و اتفاقاتی رقم می خورد.

 

تعداد قسمت های سریال بخش قلب

این سریال در کره در 23 قسمت پخش شد اما پیش از این شبکه دو با کوتاه تر کردن هر قسمت آن را در 26 قسمت پخش کرده بود.

عکسی از سریال کره ای بخش قلب

ساعت پخش و تکرار

سریال بخش قلب هر روز ساعت 7 عصر از شبکه تماشا پخش می شود و شما می توانید تکرار آن را در ساعت های یک بامداد، 7 صبح و یک ظهر روز بعد تماشا کنید.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.