2021/10/22
۱۴۰۰ جمعه ۳۰ مهر
دیباچه
خودکشی بعد از قتل عام خانواده همسر

خودکشی بعد از قتل عام خانواده همسر

داماد مسلح 5 نفر را با شلیک گلوله به کام مرگ کشاند و به زندگی خودش نیز پایان داد.

دوات آنلاین -کمتر از 2هفته پس از قتل هولناک 2خواهر توسط داماد خانواده در سنندج، این بار و در جریان جنایتی مشابه در یکی از روستاهای اطراف سنندج، دامادی جوان 4عضو خانواده همسرش به همراه مردی دیگر را به ضرب گلوله به قتل رساند و در نهایت به زندگی خود پایان داد.

 

به نوشته روزنامه همشهری، عصر سوم مردادماه جنایت هولناک مردی در سنندج افکار عمومی را متوجه این شهر کرد. در جریان این جنایت، مردی 44ساله حدود 4ماه پس از آنکه همسرش بر سر اختلافات خانوادگی از خانه قهر کرده و به خانه پدرش رفته بود، در یکی از خیابان‌ها سد راه این زن و خواهر او شد و با سلاح کلاشینکف هر دوی آنها را به گلوله بست و به قتل رساند و از محل گریخت. او اما چند روز بعد به دام پلیس افتاد و درحالی‌که به‌گفته دادستان سنندج پرونده این مرد به‌طور ویژه در حال رسیدگی است، وقوع جنایتی مشابه افکار عمومی شهر را جریحه‌دار کرد.

 

قتل‌عام در باغ

صبح دیروز بود که مأموران پلیس سنندج به‌دنبال تماس‌های مردمی در جریان تیراندازی در باغی در اطراف روستای خلیفه‌ترخان قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. آنها پس از ورود به باغ با اجساد بی‌جان 6نفر مواجه شدند که همگی آنها به ضرب گلوله سلاح شکاری کشته شده بودند. سلاح شکاری در نزدیکی یکی از مقتولان که مردی 42ساله بود افتاده بود و شواهد نشان می‌داد که این مرد پس از شلیک مرگبار به قربانیان، آخرین گلوله را به‌خودش شلیک کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

 

قهر شیلان

ماموران در همان بررسی‌های اولیه متوجه شدند که این جنایت خانوادگی است و ماجرایی درست همانند جنایتی دارد که سوم مردادماه در سنندج رخ داده بود. تحقیقات نشان می‌داد که یکی از قربانیان، زن جوانی به نام شیلان است. او مدتی بود که با همسرش دچار اختلافات شدید خانوادگی شده بود و این اختلافات تا جایی پیش رفته بود که شیلان 32ساله برای چندمین بار به حالت قهر خانه را ترک کرده و به خانه پدرش رفته بود.

 

شوهر او اما از این ماجرا عصبانی بود و وقتی تلاش‌هایش برای بازگرداندن همسرش به خانه نتیجه‌ای نداده بود، تصمیم به جنایتی هولناک گرفته بود. ماموران دریافتند که روز حادثه، شیلان به همراه پدر، مادر و برادرش برای تفریح و استراحت به باغ یکی از آشنایانشان رفته بودند.

 

داماد عصبانی قبلا به صاحب باغ تذکر داده بود که خانواده همسرش را به آنجا دعوت نکند اما دیروز وقتی از حضور آنها در این باغ باخبر شد، با در اختیار داشتن سلاح شکاری راهی آنجا شد تا نقشه‌اش را عملی کند. او پس از حضور در باغ با شلیک گلوله ابتدا صاحب باغ و سپس همسرش شیلان را به همراه پدر، مادر و برادر او به قتل رساند. وی سپس با شلیک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد و همسایه‌ها که با شنیدن صدای تیراندازی در جریان این جنایت هولناک قرار گرفته بودند پلیس را خبر کردند.

 

براساس این گزارش، با انتقال اجساد قربانیان به پزشکی قانونی تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

لباس پایزی با سلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.