2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
مادر افسرده نوزادش را کشت

مادر افسرده نوزادش را کشت

متهم: در این چند روز به شدت افسردگی بعد از زایمان گرفتم به طوری‌که دائم گریه می‌کردم و از اینکه بچه‌ام به‌دنیا آمده‌ بود عصبانی بودم.

دوات آنلاین -زن جوانی که پس از زایمان دچار افسردگی شدید شده‌بود، نوزاد شیرخوارش را از بالکن طبقه پنجم خانه‌شان به پایین پرت کرد.

 

به نوشته روزنامه جوان، ساعت‌۱۹:۳۰ عصر روز جمعه ۱۸‌تیر ساکنان ساختمان مسکونی در جنوب تهران با شنیدن صدای هولناکی از خانه‌هایشان بیرون آمدند. اهالی ساختمان داخل حیاط با جسد بی‌جان نوزادی روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت بر اثر سقوط از ارتفاع به طرز دلخراشی فوت کرده ‌است و بلافاصله موضوع را به اداره پلیس خبر دادند.

 

شروع تحقیقات

با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری‌۱۱۴ غیاثی راهی محل شدند که دریافتند نوزاد فوت شده دختر است و والدین او از طبقه‌۵ ساختمان که در آن زندگی می‌کنند او را به پایین پرت کرده‌اند.

 

بدین ترتیب با مشخص شدن مرگ مشکوک نوزاد، قاضی رحیم دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس ‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

یکی از همسایه‌ها گفت: داخل خانه‌ام نشسته بودم که صدای مهیبی از داخل حیاط به گوشم رسید. به سرعت به داخل حیاط رفتم و همسایه‌ها هم آمده بودند که با جسد بی‌جان این نوزاد دختر روبه‌رو شدیم.

 

وی ادامه داد: ما خبر داشتیم که همسایه طبقه پنجم تازه زایمان کرده و دختر به‌ دنیا آورده است و فهمیدیم که نوزاد فوت شده از بالکن طبقه ‌پنجم به پایین پرت شده و فوت کرده است.

 

ما فکر کردیم برای مادرش اتفاق بدی افتاده است و به سرعت به در خانه‌شان رفتیم، اما هرچقدر در زدیم کسی در را باز نکرد که به اداره پلیس خبر دادیم.

 

افسردگی دارم

بدین ترتیب تیم جنایی برای بررسی موضوع راهی طبقه‌پنجم شدند که زن ۳۸‌ساله‌ای در خانه را باز کرد و گفت مادر نوزاد فوت شده است. وی در توضیح حادثه در ادعایی گفت: چهار‌سال قبل ازدواج کردم و یکسال بعد هم اولین دخترم به دنیا آمد که الان سه‌ساله است تا اینکه سال قبل دوباره باردار شدم و چند روز قبل هم دومین دخترم به‌دنیا آمد.

 

من در این چند روز به شدت افسردگی بعد از زایمان گرفتم به طوری‌که دائم گریه می‌کردم و از اینکه بچه‌ام به‌دنیا آمده‌ بود عصبانی بودم. امروز همسرم در خانه نبود و من همراه دو دخترم بودم که دختر شیرخوارم شروع به گریه کرد. هر چقدر تلاش کردم او را آرام کنم موفق نشدم و صدای گریه او لحظه به لحظه بلندتر می‌شد به طوری‌که تحمل شنیدن صدای او را نداشتم. هر دقیقه که می‌گذشت من بیشتر عصبانی می‌شدم تا اینکه یک لحظه نوزادم را برداشتم و روی بالکن رفتم و او را به پایین پرت کردم. بعد از این همسایه‌ها به در خانه‌ام آمدند، اما من در را باز نکردم.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه زن جوان به دستور قاضی دشتبان بازداشت شد و برای انجام معاینات روانپزشکی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.