2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
ساعت پخش و تکرار سریال دودکش 2 از شبکه یک

ساعت پخش و تکرار سریال دودکش 2 از شبکه یک

اگر می خواهید تکرار قسمت های مختلف فصل دوم سریال دودکش را تماشا کنید می توانید برای ساعت هایی که در این مطلب ذکر شده برنامه ریزی کنید.

دوات آنلاین -سریال دودکش 2 مجموعه طنزی است که وقتی به تماشای آن می نشینیم قرار نیست از اول تا آخر فقط بخندیم. گاه شاهد غم و اندوه شخصیت های آن هستیم و گاه پیروزی و موفقیت های آنها را نظاره می کنیم. این سریال که از شبکه یک پخش می شود در سه نوبت در روز تکرار خواهد شد.

عکسی از سریال دودکش 2

موفقیت سریال دودکش

برزو نیک نژاد و حسن وارسته سال ها قبل شخصیت هایی را نوشتند که در عین ساده و صمیمی بودن گاه مرتکب اشتباه و بدشنانسی می شود. فیروز و بهروز مشتاق و شوهر خواهر آنها نصرت در سریال دودکش که محمدحسین لطیفی آن را کارگردانی کرد اشتیاق بینندگان را برای تماشای این مجموعه برانگیختند.

 

این سریال در ماه مبارک رمضان در سال 1392 از شبکه یک پخش شد و چنان موفق بود که از همان زمان درخواست هایی برای ادامه دادن آن وجود داشت اما این امر محقق نشد تا این که محمدحسین لطیفی در سال 1395 سریالی به نام پادری را کارگردانی کرد که در واقع همان ادامه دودکش بود و باز هم ما شاهد ماجراهای خانواده مشتاق بودیم.

 

پادری هم در زمره کارهای موفق طنز قرار گرفت و باز هم برخی منتظر بودند ادامه این سریال ساخته و پخش شود تا این که بالاخره سریال جدید با نام دودکش 2 روانه آنتن شد البته این بار برزو نیک نژاد کارگردانی آن را برعهده دارد.

عکسی از سریال دودکش 2

تکرار سریال دودکش 2 چه ساعتی است

سریال دودکش 2 هر شب ساعت 10 و 15 دقیقه از شبکه یک پخش می شود اما احتمال دارد شما آن زمان نتوانید این مجموعه را تماشا کنید یا این که دوست داشته باشید یک بار دیگر آن را ببینید به همین دلیل می توانید تکرار آن را در ساعت های یک بامداد، 10 صبح یا 15 بعدازظهر روز بعد مشاهده کنید.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.