2021/06/18
۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد
قتل هولناک پسر 6 ساله به دست ناپدری معتاد

قتل هولناک پسر 6 ساله به دست ناپدری معتاد

متهم: عصبانی شدم و او را به بخاری روشن چسباندم و بعد با شلنگ کتکش زدم. بعد هم مادرش او را به پشت‌بام برد و به نرده‌های راه‌ پله بست و ...

دوات آنلاین -ناپدری شیشه ‌ای که پسر شش ساله را با همدستی مادر پسربچه در مهرشهر کرج شکنجه کرده و به قتل رسانده بودند، صحنه قتل را بازسازی کردند.

 

به نوشته جام‌جم، راز این جنایت هولناک از یکم آذر سال‌گذشته با کشف جسد پسر بچه‌ای در یک خرابه در مهرشهر فاش شد. با حضور تیم جنایی مشخص شد جسد متعلق به پسربچه‌ای حدود هفت ساله بوده که آثار سوختگی و ضرب‌وجرح روی تمام بدنش دیده می‌شد.

 

جسد در میان پتویی قهوه‌ای قرار داشت. بعد از گذشت پنج ماه از این جنایت، زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و مدعی شد جسد متعلق به پسرش به نام آرش است. ماموران بعد از تحقیق از این زن دریافتند عامل جنایت ناپدری آرش بوده که مرد معتاد دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

 

بازسازی صحنه قتل

عاملان این جنایت هولناک، پس از هفت ماه به بازسازی صحنه قتل پسربچه پرداختند. متهمان به محل جنایت منتقل شده و در مقابل افسر جنایی و بازپرس ویژه قتل به تشریح قتل پرداختند.

 

میثم - عامل جنایت- در تحقیقات گفت: بعد از جدایی از همسرم با مادر آرش در خیابان آشنا شده و به خاطر این‌که هر دو معتاد بودیم، صیغه محرمیت خوانده و همخانه شدیم. من به آرش علاقه داشتم اما مادرش به رابطه ما حسادت و کاری می‌کرد که او را کتک بزنم. چند بار پسربچه را با لوله آب کتک ‌زده و بدنش را سوزاندم. روز قتل، همسرم آرش را برای خرید برنج به مغازه فرستاد اما کیسه برنج در میان راه پاره شد و آرش برنج‌ها را از روی زمین جمع کرد و کثیف به خانه آورد. مادرش عصبانی شد و خواست او را تنبیه کنم. من هم عصبانی شدم و او را به بخاری روشن چسباندم و بعد با شلنگ کتکش زدم. بعد هم مادرش او را به پشت‌بام برد و به نرده‌های راه‌ پله بست. دلم سوخت و خواستم او را به خانه بیاورد. وقتی به خانه آمد، حالش بد بود و به سختی نفس می‌کشید بعد هم مرد. با کمک همسرم، جسد را در ماشین دوستم گذاشته و به بیابان‌های اطراف مهرشهر برده و رها کرده و یک روز بعد به آنجا سر زده و فهمیدم آن را پیدا کرده‌اند.

 

متهم درباره آثار سوختگی با فندک روی جسد پسربچه گفت: وقتی نفسش بند آمد، مطمئن نبودیم مرده است. به همین دلیل با فندک بدنش را سوزاندیم تا اگر زنده است واکنش نشان دهد اما واکنشی نشان نداد.در ادامه مادر آرش هم مدعی شد، نقشی در قتل پسرش نداشته و در این مدت همسر دومش اجازه نمی‌داده با پلیس تماس بگیرد و ماجرا را گزارش دهد. پس از بازسازی صحنه قتل، دو متهم روانه زندان شدند تا پرونده بعد از صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شود.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.