2021/06/18
۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد
آیا سریال بچه مهندس 4 با ازدواج جواد و مرضیه تمام می شود

آیا سریال بچه مهندس 4 با ازدواج جواد و مرضیه تمام می شود

شیوا خسرومهر حرف های بسیار مهمی درباره ادامه و آخر فصل چهارم سریال بچه مهندس زده است که در این مطلب می خوانید.

دوات آنلاین -سریال بچه مهندس 4 بسیار حساس شده است. یکی از پرسش های اصلی این است که آیا جواد و مرضیه بالاخره با هم ازدواج می کنند؟ آیا این مجموعه پایانی خوش دارد یا تلخ تمام می شود؟ شاید هم باید منتظر فصل بعدی بمانیم. شیوا خسرومهر بازیگر نقش مادر مرضیه حرف های بسیار جالب توجهی زده است. بخشی از گفت و گوی او با تسنیم را بخوانید:

 

ازدواج مرضیه و جواد

*بسیار دیدم در کنار همه نقطه نظرات و نکاتی که مخاطبین درباره سریال شما می‌گفتند بارها به ازدواج شخصیت اصلی داستان (جوادی) با مرضیه اشاره کردند؛ سرانجام این اتفاق خواهد افتاد؟

چندین بار خواستگاری را در سریال دیده‌اید. البته اینجا یک مسئله فرهنگساز هم مطرح شد؛ آقای توفیقی به خاطر عقبه رابطه عاشقانه مژگان که در دوران کودکی و نوجوانی به وجود آمد، تعلل می‌کرد جوادی با مرضیه ازدواج کند. و او مثل هر پدر دیگری می‌خواست تا این شناخت بیشتر شود. اما با همه این اوصاف و اتفاقاتی که در پیش داریم کاملاً قبول دارم مردم دوست دارند عقد جواد جوادی و مرضیه را ببینند؛ (خنده) ان‌شاءالله که این اتفاق بیفتد و دعای مردم هم مستجاب شود.

عکسی از سریال بچه مهندس 4

فصل پنجم سریال بچه مهندس

* فصل چهارم طوری تمام می‌شود که مخاطب منتظر فصل پنجم باشد؛ یا به قولی این داستان با تراژدی به پایان می‌رسد؟

گویا صحبتی شده فصل پنجمی در کار باشد و اگر اشتباه نکنم و چیزهایی که شنیده‌ام عمری باشد سال آینده ماه رمضان را در دلِ عید خواهیم داشت فصل پنجم در کنداکتور قرار بگیرد. البته همیشه عوامل سازنده زمانی به این نتیجه رسیده‌اند که کار را ادامه بدهند که مخاطبین خواسته‌اند و از کار استقبال کرده‌‌اند. جالب است بدانید که هنوز فینال کار مشخص نیست؛ تا 19، 20 اردیبهشت‌ماه مشغول تصویربرداری خواهیم بود؛ اما در عین حال درام، تراژدی و خانواده در ادامه قصه خواهید دید.

 

* بازتاب‌ها را چطور می‌بینید و مردم چه درخواست‌هایی داشتند؟

به شدت از دست مرضیه شاکی‌اند. چرا آن‌قدر جوادی را اذیت می‌کند؛ از صبوری مادر مرضیه حمایت می‌کنند؛ گروهی هم در همان قسمت خواستگاری، حق را به دکتر توفیقی می‌دادند و می‌گفتند حق دارد دخترش را به جوادی ندهد. همه این پیام‌ها و بازتاب‌ها نشان می‌دهد مردم "بچه مهندس" را می‌بینند و با آن همذات‌پنداری کرده‌اند.

عکسی از سریال بچه مهندس 4

هدف سریال بچه مهندس 4

* به نظر شما فصل چهارم بچه مهندس دنبال تحقق چه اهدافی است؟

فصل چهارم "بچه مهندس" قطعاً معضل دانشجویان نخبه را هدف گرفته که متأسفانه این همه دانشجوی فعال و نخبه و کارآمد داریم اما سرجای خودشان نیستند. بسیاری کارهایی مثل مسافرکشی و مغازه زیرپله‌ای دارند تا اموراتشان را بگذرانند و بخشی هم متأسفانه مغزهایی‌اند که از ایران رفته‌اند. یا مسئله عشق و عاشقی‌هایی را مطرح می‌کند که خانواده‌ها نسبت به آن‌ها درک صحیحی ندارند، چون جوان‌شان را به خوبی نمی‌شناسند. ما در سریال بارها نشان می‌دهیم که فرزندان باید با پدر و مادرشان در وهله اول درباره مسائل و مشکلات و اتفاقات مشورت کنند. درباره کانون گرم خانواده بسیار صحبت می‌کنیم و اتفاق داریم که دیدنی‌اند.

 

آخر فصل چهارم بچه مهندس

* سریال با غافلگیری تمام می‌شود و یا تراژدی تلخ؟

اتفاقات غافلگیرکننده در هر قسمت داریم اما این را می‌دانم که مردم با حال خوب فعلاً با "بچه مهندس" خداحافظی خواهند کرد؛ هرکس قلم حسن وارسته را بشناسد می‌داند که او هیچ‌وقت مخاطب را با حال بد تنها نمی‌‌گذارد.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها
زهره 1400/03/06
ناشناسی که گفته بود بهروز دستش تفنگ داره در یک عکس کجا دیدین ؟؟؟؟؟ اگ‌ر میشه ادرسشو بدید ممنون میشم
ناشناس 1400/02/20
اگر دقت کرده باشین در یکی از عکس ها بهروز تفنگ دستش بود
بانو 1400/02/20
سلام به نظرم تو این سه قسمت باقی مونده یه اتفاقی برای توفیقی بیفته و باز هم جواد جونشو نجات بده جذابه نه... اها فقط میخواستم بگم که عقد جواد و مرضیه فصل چهار باشه بعد فصل پنجم را بسازین خواهشا من طاقت ندارم تا سال دیگه
ناشناس 1400/02/18
خیلی خوب بود انشا الله که مرضیه و جواد با هم ازداوج کنند
ناشناس 1400/02/18
من هم بچه مهندس رو دنبال کردم از فصل ۱ تا الان که ۴ خداکنه فصل های بعد از ۴ ساخته شه و قصه با خوب وخوش به پایان برسه
مهدی 1400/02/17
آقای رهبری هم خوب بازی میکنند.
1400/02/17
سلام خدا کنه فصل پنجم هم ساخته شود
زینب۱۳۸۴ 1400/02/17
من فکر میکنم که جواد حالش خوب میشه ولی فلج نمیشه با مرضیه ازدواج میکنه دکتر توفیقی شهید نمیشه
ناشناس 1400/02/17
اول خدا کنه بهوش بیاد بعدش هرچی میشه بشه
سارا 1400/02/16
خب عوارض بیماریشه که عصبی میشه دیگه دست خودش نیست

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.