2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
اسیدپاشی روی شوهر برای مهاجرت

اسیدپاشی روی شوهر برای مهاجرت

در حال چرت زدن بودم که دیدم همسرم بالای سرم است و چکش آهنی در دست دارد. او با چکش ضرباتی به سرم زد که سرم زخم شد و گیج شدم و در همان حال مایع داخل ظرف پلاستیکی را روی صورتم خالی کرد.

دوات آنلاین -زن جوان که می‌خواست همراه دختر خردسالش به یکی از کشور‌های اروپایی مهاجرت کند وقتی متوجه شد شوهرش او را طلاق نمی‌دهد روی او اسید پاشید.

 

به نوشته روزنامه جوان صبح دیروز ششم اردیبهشت مرد جوانی در حالی که صورتش به شدت سوخته و یکی از چشمانش هم کور شده بود به دادسرای امور جنایی تهران آمد و از همسرش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد. شاکی در توضیح ماجرا گفت: من همراه همسر و دختر دوساله‌ام به عنوان سرایدار ساختمان مسکونی در خیابان پاسداران زندگی می‌کنیم. زندگی خوبی داشتیم، اما از مدتی قبل با همسرم اختلاف پیدا کردم و او پیشنهاد جدایی داد. همسرم می‌خواست از من طلاق بگیرد و همراه دختر دو‌ساله‌ام به یکی از کشور‌های اروپایی مهاجرت کند، اما من دوست داشتم با او زندگی کنم و به همین خاطر با پیشنهاد او موافقت نکردم. او هر روز اصرار و مرا اذیت می‌کرد که به او گفتم اجازه نمی‌دهم دخترم را با خودش به خارج از کشور ببرد.

 

اسیدپاشی در خواب

وی ادامه داد: چندی قبل پس از انجام کار‌های ساختمان خسته و کوفته به اتاق سرایداری رفتم و خوابیدم. در حال چرت زدن بودم که دیدم همسرم بالای سرم است و چکش آهنی در دست دارد. او با چکش ضرباتی به سرم زد که سرم زخم شد و گیج شدم و در همان حال مایع داخل ظرف پلاستیکی را روی صورتم خالی کرد. سوزش شدیدی مثل آتش بدنم را فراگرفت و فریادهای «آی سوختم» من به آسمان بلند شد که دقایقی بعد همسایه‌ها به کمکم آمدند و مرا به بیمارستان منتقل کردند. آنجا بود که فهمیدم همسرم مرا با اسید سوزانده است به طوری که صورتم کامل سوخت و چشم چپم نیز برای همیشه کور شد.

 

همان روز مأموران پلیس گزارش تهیه کردند، اما من از همسرم شکایت نکردم، چون تعدادی از بستگانم میانجیگری کردند و از من خواستند از همسرم شکایت نکنم و من هم به خاطر اینکه زندگی مشترکمان از هم نپاشد شاکی نشدم.

 

شکایت از همسر

پس از اینکه از بیمارستان مرخص شدم فهمیدم که همسرم پس از حادثه در خانه مادرش مخفی شده است که از او خواستم به خانه بیاید و از من پرستاری کند و دوباره با هم زندگی کنیم.

 

فکر می‌کردم حالا که او را بخشیده‌ام شادی دوباره به زندگی‌ام باز می‌گردد، اما اشتباه می‌کردم تا اینکه چند روز قبل متوجه شدم او قصد دارد به صورت مخفیانه همراه دخترم از کشور خارج شود. وقتی تحقیق کردم فهمیدم که او تصمیم خودش را گرفته است و به همین خاطر به دادسرا آمدم و از همسرم به اتهام اسیدپاشی شکایت دارم و می‌خواهم که او دخترم را از من جدا نکند.

 

با شکایت مرد زخمی قاضی مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران همسر شاکی را برای تحقیق احضار کرد و به مأموران پلیس دستور داد ضمن تحقیق از همسایه‌ها و بررسی پرونده بالینی وی، دوربین‌های مداربسته محل حادثه را نیز بررسی کنند.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.