2021/06/17
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ خرداد
خواستگار کینه ای دختر جوان را آتش زد

خواستگار کینه ای دختر جوان را آتش زد

آن پسر اصرار کرد که من با او ارتباط داشته باشم، اما جواب نه دادم که عصبانی شد و...

دوات آنلاین -پسر جوان وقتی با جواب منفی از سوی دختر مورد علاقه‌اش روبه‌رو شد او را به آتش کشید.

 

به نوشته روزنامه جوان عصر روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه رهگذران در حال عبور از پارکی در شهرک ولیعصر جنوب تهران فریادهای «آی سوختم» و کمک خواهی دختر جوانی را داخل پارک شنیدند که لباس‌هایش آتش گرفته بود. رهگذران به سرعت به کمک دختر جوان شتافتند و پس از خاموش کردن آتش لباس‌های دختر جوان موضوع را به مأموران پلیس خبر دادند.

 

با اعلام این خبر که تیمی از مأموران کلانتری شهرک ولیعصر راهی محل شدند که دریافتند لحظاتی قبل دختر ۲۰‌ساله که همراه پسر جوانی داخل پارک نشسته بوده ناگهان آتش می‌گیرد و هم زمان با فرار پسر جوان پیکر سوخته و نیمه جان وی برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شود.

 

دختر جوان چه گفت

مأموران پلیس برای تحقیقات بیشتر به بیمارستان رفتند که دختر مصدوم در حالی‌که از ناحیه دست و پا و بدن دچار سوختگی شدید شده‌بود با کلمات بریده گفت: مدتی قبل با پسر ۲۵‌ساله به نام شاهین آشنا شدم که به من ابراز علاقه کرد و پس از مدتی ارتباط تلفنی و پیامکی پیشنهاد ازدواج داد. شاهین با حرف‌ها و رفتارش مرا خام کرد به طوری که فکر کردم عاشق دلباخته من است. به همین خاطر من هم پیشنهاد ازدواج را قبول کردم و از آن روز به بعد ارتباط ما بیشتر شد و گاهی هم یکدیگر را داخل خیابان یا پارک می‌دیدیم. مدتی گذشت تا اینکه متوجه شدم او شرایط ازدواج با من را ندارد و قصد دارد مرا فریب دهد.

 

پس از این سعی کردم ارتباطم را با شاهین کم کنم، اما او همیشه اصرار داشت که من را ببیند و مدعی بود که عاشق من است و دلش برای من تنگ می‌شود. من تصمیم گرفتم که دیگر فریب حرف‌های او را نخورم و به همین دلیل ارتباطم را با او قطع کردم و به او گفتم که برای ازدواج به دنبال دختر دیگری باشد. شاهین وقتی متوجه تصمیم من شد اصرار زیاد کرد، اما من قبول نکردم. او مرا تهدید کرد، اما باز هم قبول نکردم و حرف آخرم که نه بود به او گفتم. وی ادامه داد: روز حادثه شاهین با من تماس گرفت و در پارک محل حادثه با من قرار ملاقات گذاشت. او گفت می‌خواهد آخرین صحبت‌هایش را به من بگوید و من هم حرف‌های او را باور کردم و به پارک رفتم. داخل پارک روی نیمکتی نشسته بودم که شاهین با موتورسیکلتش وارد پارک شد و در نزدیکی من توقف کرد و کنار من نشست.

 

او دوباره اصرار کرد که من با او ارتباط داشته باشم، اما من به او جواب نه دادم که عصبانی شد و به طرف موتور سیکلتش رفت و ظرف پلاستیکی کوچکی را برداشت و دوباره به طرف من برگشت. او ناگهان مایع داخل ظرف را که بنزین بود روی لباس‌های من پاشید و فندکش را روشن کرد که آتش گرفتم. با داد و فریاد از مردم درخواست کمک کردم و شاهین هم با موتور سیکلتش از محل گریخت.

 

حرف شاهدان

مأموران پلیس در ادامه از شاهدان عینی تحقیق کردندکه یکی از شاهدان گفت: درحال عبور از پارک بودم که دیدم پسر و دختری جوان با هم درگیر شده‌اند و پسر جوان مایع داخل ظرفی را به لباس‌های دختر پاشید و بعد هم ناگهان دختر جوان آتش گرفت و شروع به داد و فریاد کرد. ما بلافاصله به کمک او رفتیم و آتش را خاموش کردیم که پسر جوان هم به سرعت با موتور سیکلتش از آنجا گریخت.

 

بازداشت متهم

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه شاهین به عنوان مظنون این حادثه تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت. چند روز قبل شاهین بازداشت شد، اما در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد. وی گفت: من با دختر جوان مدتی قبل دوست شدم و قرار بود با هم ازدواج کنیم، اما او ناگهان تصمیمش عوض شد و گفت قصد ندارد با من ازدواج کند.

 

روز حادثه داخل پارک نشسته بودیم و با هم حرف می‌زدیم که او از حرف‌های من ناراحت شد و ظرف پلاستیکی داخل آن بنزین بود از داخل کیفش بیرون آورد و روی لباس‌هایش پاشید و بعد هم فندک را زد و آتش گرفت. وقتی با این صحنه روبه‌رو شدم خیلی ترسیدم و با موتورسیکلتم فرار کردم.

 

متهم که ادعایش با گفته‌های شاهدان یکی نبود، به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهان این حادثه در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.