2023/06/05
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
عکس حاشیه ساز در سریال بچه مهندس 4

عکس حاشیه ساز در سریال بچه مهندس 4

تهیه کننده بچه مهندس درباره عکس پشت صحنه این سریال توضیح داد.

دوات آنلاین -عکسی از فصل چهارم سریال بچه مهندس منتشر شده که حاشیه هایی را به همراه داشته است. در این عکس که در بالا می بینید عوامل مجموعه در فاصله نزدیک به یکدیگر و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی ایستاده اند.

 

سعید سعدی ـ تهیه کننده  بچه مهندس ـ در توضیح تصویر منتشرشده توسط یکی از بازیگران سریال که در آن چندین بازیگر و دو نفر از عوامل بدون ماسک در هواپیما کنار هم نشسته اند، به ایسنا گفت: در آن صحنه ای که تصویرش منتشر شده است، فقط بازیگران و عوامل ضروری، حضور داشتند؛ البته حضور همه این افراد هم ضروری بود چراکه سکانسی مربوط به داخل هواپیما ضبط می شد و در حقیقت تیم در هواپیما کار می‌کند؛ پس به اجبار نمی‌شد کسی را بیرون از هواپیما قرار داد.

 

او تاکید کرد: در این صحنه بازیگران باید بدون ماسک داخل هواپیما می بودند. آن دو نفری از عوامل هم که در عکس ماسکشان افتاده است، فقط همان لحظه بوده وگرنه واقعا پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند و ملزم هم هستند که اصول را رعایت کنند تا مشکلی برای عزیزان پیش نیاید.

 

سعدی با بیان اینکه تقریبا ۱۰ روز دیگر تصویربرداری سریال بچه مهندس به پایان می‌رسد، در این زمینه افزود: ما علاوه بر اینکه هر روز تست تب و اکسیژن سنجی و مراقبت‌های اینچنینی داریم، هفته‌ای یک بار هم تست حلقوی و ریوی و بینی را داریم، دکتر سر صحنه می‌آید و همه بازیگران و عوامل را چکاپ می‌کند. تا جای ممکن تمام پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم تا مشکلی نباشد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
احمدی 1400/02/14
مرضیه هم میره مشهد
ستایش 1400/02/10
چرا همه دنبال بهونه هستن خب همه اینا تست میدن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.