2021/04/22
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
قتل برادر به خاطر چند قرص متادون

قتل برادر به خاطر چند قرص متادون

متهم ابتدا با پدرش مشاجره کرد و سپس دو برادرش را با چاقو زخمی کرد که یکی از آنها جان باخت.

دوات آنلاین -مرد 40 ساله ای که پس از جدایی از همسرش در منزل پدرش زندگی می کرد، برادر 25 ساله اش را برای چند قرص متادون به قتل رساند. 

 

به نوشته روزنامه خراسان، این حادثه هولناک شب پنج شنبه گذشته در بولوار دکتر شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد هنگامی رخ داد که مرد 40 ساله معتادی به نام «علی – ص» با پدرش برای گرفتن چند قرص متادون بیشتر به مشاجره پرداخت. در این میان، دوتن از برادران وی که از زیاده خواهی های برادرشان به تنگ آمده بودند، به طرفداری از پدر با وی درگیر شدند تا این که درگیری آن ها شدت گرفت.

 

در همین لحظه ناگهان «علی- ص» چاقویی را برداشت و دو برادرش را از ناحیه پا زخمی کرد. در اثنای این درگیری وحشتناک، داماد خانواده به همراه همسرش از راه رسیدند و با  دیدن این صحنه دلهره آور، بلافاصله مصدومان را با خودروی پژو به مرکز درمانی مهرگان رساندند ولی احمد (برادر 25 ساله )به دلیل خون ریزی شدید جان سپرد. این گونه یک پرونده جنایی دیگر روی میز قاضی دکتر حسن زرقانی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) گشوده شد.

 

در حالی که عقربه های ساعت، دقایق اولیه بامداد را نشان می داد، تحقیقات گسترده مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع قتل در حالی آغاز شد که اطرافیان متهم از فرار وی جلوگیری کرده بودند .

 

با انتقال این مرد 40 ساله به پلیس آگاهی بررسی های تخصصی با دستورات ویژه قضایی زیرنظر سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) آغاز شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.