2021/05/16
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
دو جنایت هولناک با نوشابه مسموم

دو جنایت هولناک با نوشابه مسموم

از مدت ‌ها قبل با برادر و پسر خاله‌ام اختلاف داشتم برای همین تصمیم به انتقام از آنها گرفتم.

دوات آنلاین -مردی که متهم است با همدستی دایی و پسردایی‌اش، برادر و پسرخاله‌اش را به قتل رسانده است به همراه همدستانش بازداشت شد.

 

به نوشته روزنامه جوان سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر توضیح داد: ۲۵‌مرداد ماه امسال بود که مأموران پلیس از کشف جسد مردی ناشناس در حاشیه روستای بندو با خبر شده و در محل حاضر شدند. با حضور تیم جنایی در محل مشخص شد که مرد جوان به علت نامشخصی به کام مرگ رفته که جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

شروع تحقیقات جنایی

همزمان با شناسایی هویت جسد معلوم شد که وی اهل شهرستان لامرد در استان فارس است که بر اثر مسمومیت یا سم به کام مرگ رفته و سپس جسدش به محل منتقل شده است، بنابراین پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد. در شاخه دیگری از بررسی‌ها برادر وی مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: روز حادثه برادرم همراه پسرخاله‌ام از خانه خارج شد و دیگر به خانه برنگشت.

 

در حالی که تحقیقات برای شناسایی پسرخاله مقتول در جریان بود به مأموران پلیس خبر رسید جسد وی هم در شهرستان پارسیان استان فارس کشف شده است. وقتی تحقیقات تیم جنایی نشان داد که پسرخاله هم با مسمومیت ناشی از مصرف سم به کام مرگ رفته است، بررسی‌ها در این باره ادامه پیدا کرد.

 

کارآگاهان پلیس بعد از آن بود که بار دیگر از برادر مقتول تحقیق کردند. او در بازجویی‌های فنی به قتل برادر و پسر‌خاله‌اش با همدستی دایی و پسر دایی‌اش اعتراف کرد. تحقیقات پلیس بعد از بررسی سوابق دایی و پسر خاله وی نشان داد که آن‌ها از مجرمان سابقه‌دار هستند که به اتهام خرید و فروش مواد مخدر ۲۵‌سال محکومیت در پرونده‌شان ثبت شده بود.

 

نحوه قتل

متهم در توضیح قتل هم گفت: من از مدت‌ها قبل با برادر و پسر خاله‌ام اختلاف داشتم برای همین تصمیم به انتقام از آن‌ها گرفتم. ماجرا را با دایی و پسر دایی‌ام مطرح کردم و با برادرم در تلمبه‌خانه‌ای در رکن‌آباد شهرستان لامرد قرار گذاشتم. وقتی از راه رسیدند نوشابه‌هایی را که قبلاً آن را آلوده به سم کرده بودم به آن‌ها تعارف کردم. برادرم و پسرخاله‌ام بعد از مصرف نوشابه‌ها حالشان بد شد و فوت شدند. بعد اجساد را داخل وانت گذاشتیم و جسد پسرخاله‌ام را حوالی شهرستان پارسیان و جسد برادرم را حوالی روستایی بندو رها کردیم.

 

با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت، دو همدست وی هم بازداشت شده و حرف‌های متهم را تأیید کردند. با کامل شدن تحقیقات در این باره سه متهم به دستور قاضی روانه زندان شدند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.