2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
پدرکشی با ۴۰ ضربه خنجر

پدرکشی با ۴۰ ضربه خنجر

متهم پس از یک ماه بستری در بیمارستان روان پزشکی، از حدود 20 روز قبل مرخص شده بود اما از مصرف داروهایش خودداری می کرد.

دوات آنلاین -جوان 30 ساله ای که 20 روز قبل از بیمارستان روان پزشکی مشهد مرخص شده بود، پدرش را در یک جنایت وحشتناک با 40 ضربه خنجر به قتل رساند.

 

به گزارش خراسان، این حادثه هولناک ساعت 21 شب دوشنبه گذشته در طبقه دوم ساختمانی در خیابان توحید مشهد هنگامی رخ داد که مرد 57 ساله ای با دختر بزرگش تماس گرفت و به صورت تلفنی با او دردل کرد.

 

این مرد بازنشسته در حالی که از رفتارها و آزار و اذیت های پسر مجردش گلایه می کرد، ناگهان فریاد دلخراشی کشید و گوشی تلفن از دستش افتاد. دختر که با شنیدن صدای جیغ پدر، نگران شده بود هر چه از آن سوی خط فریاد می زد تا دوباره صدای پدر را بشنود، فایده ای نداشت و فقط صداهای مبهمی به گوشش می رسید!

 

زن جوان در حالی هراسان و وحشت زده به طرف خانه پدرش در خیابان توحید حرکت کرد که آشوبی در قلبش برپا بود و احتمال حادثه ای جبران ناپذیر، وجودش را می لرزاند چرا که برادر 30 ساله اش حدود 20 روز قبل از بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد مرخص شده بود و در آن لحظه پدر به صورت تلفنی از رفتارها و آزار و اذیت های پسرش گلایه می کرد و ...

 

اعلام گزارش به پلیس 110

زن جوان درحالی که مضطرب و نگران در حرکت بود گوشی تلفن را برداشت و ماجرا را به پلیس 110 گزارش داد و دقایقی بعد خودش نیز با چهره ای وحشت زده به طبقه دوم ساختمان رسید اما نمی توانست آن چه را  که می دید باور کند! پدر با ضربات خنجر برادرش به طرز دلخراشی به قتل رسیده بود و کف اتاق پر از خون بود. در همین حال ماموران انتظامی نیز با حفظ صحنه جنایت، در حالی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند که پسر 30 ساله با دستان خون آلود کنار دیوار ایستاده و به جسد پدرش خیره شده بود!

 

دقایقی بعد با حضور قاضی دکتر حسن زرقانی در محل وقوع جنایت، تحقیقات قضایی آغاز و مشخص شد که  مرد 57 ساله که بازنشسته نیروی انتظامی است با بیش از 40 ضربه خنجر 35 سانتی متری به قتل رسیده است.

 

ابتلا به افسردگی شدید

بررسی های میدانی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد همچنین نشان داد که «حسین» (پسر مقتول) پس از یک ماه بستری در بیمارستان روان پزشکی، از حدود 20 روز قبل مرخص شده بود و در منزل با مصرف داروهای اعصاب و روان در کنار پدر و خواهر کوچکش زندگی می کرد چرا که مادر او حدود پنج سال قبل فوت کرده بود و از آن روز به بعد حسین از بیماری افسردگی شدید رنج می برد تا این که مدتی قبل قصد داشت خواهر کوچک ترش را به قتل برساند که به همین دلیل نیز در مرکز روان پزشکی بستری شده بود.

 

همچنین ادامه تحقیقات قاضی زرقانی که تا اوایل بامداد روز گذشته به طول انجامید بیانگر آن بود که پسر 30 ساله در چند روز گذشته از مصرف داروهایش خودداری کرده است چرا که خواهر کوچک او در تماس با خواهر بزرگش به او گفته بود که تعدادی از قرص های برادرش را در آشپزخانه پیدا کرده که نشان می دهد «حسین» داروهایش را به طور پنهانی در آشپزخانه انداخته است.

 

پس از انجام تحقیقات مقدماتی در محل وقوع جنایت، متهم به قتل 30 ساله با دستور قاضی ویژه قتل عمد، دوباره در بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد بستری شد و بررسی های بیشتر با انتقال جسد این مرد 57 ساله به پزشکی قانونی ادامه یافت.

 

این در حالی است که پنج شنبه گذشته نیز دو قتل خانوادگی در مشهد رخ داده بود. در عین حال  وقوع چند قتل دیگردر ماه های گذ شته که ناشی از عواقب رها شدن بیماران روانی در جامعه بود ضرورت توجه و دقت در نگهداری آن‌ها را دو چندان می کند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.