2023/02/05
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
مرد جواهرساز در دام پلید 2 دختر شاخ اینستاگرام

مرد جواهرساز در دام پلید 2 دختر شاخ اینستاگرام

بعد از کمی حرف زدن آن‌ دختران من را مهمان کردند و برایم آبمیوه خریدند. بعد از خوردن آبمیوه، بیهوش شدم. چند ساعت بعد وقتی به هوش آمدم دیدم که از کلید کارگاه و گاوصندوقم خبر نیست.

دوات آنلاین -دوستی مرد جواهرساز با دو دختر جوان به قیمت بیهوشی او و سرقت ۸۰۰ میلیون تومان طلا و جواهراتش تمام شد.

 

به نوشته روزنامه جوان سه‌ماه قبل مردی وارد کلانتری‌۱۵۳ شهرک ولیعصر شد و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. او گفت: من صاحب یک کارگاه جواهرسازی در شهرک ولیعصر هستم و به خاطر شغلی که دارم وضع مالی‌ام خیلی خوب است. چند روز قبل با دختری ۲۶‌ساله آشنا شدم که گفت می‌تواند برای فروش بیشتر محصولاتم به من کمک کند و در اینستاگرام برایم تبلیغ کند برای همین به او اعتماد کردم با هم قرار ملاقات گذاشتیم.

 

شاکی ادامه داد: روز حادثه او و دوستش را در یکی از خیابان‌های نیاوران سوار ماشین کردم. بعد از کمی حرف زدن آن‌ها من را مهمان کردند و برایم آبمیوه خریدند. بعد از خوردن آبمیوه، اما بیهوش شدم. چند ساعت بعد وقتی به هوش آمدم دیدم که از کلید کارگاه و گاوصندوقم خبر نیست. وقتی خودم را به کارگاه رساندم متوجه شدم که همه طلا‌ها را که در مجموع ۸۰۰‌میلیون تومان ارزش داشت سرقت کرده‌اند.

 

دستگیری متهمان

بعد از مطرح شدن شکایت مأموران پلیس با اطلاعاتی که شاکی از دو دختر جوان در اختیارشان گذاشت در این باره تحقیق کرده و دو متهم را شناسایی کردند.

 

بررسی‌ها نشان داد که دو دختر جوان از شاخ‌های اینستاگرام هستندکه به این شیوه مردان پولدار را فریب داده و اموالشان را سرقت می‌کنند. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مأموران موفق شدند، متهم اصلی را بازداشت و در بازرسی از مخفیگاه او مقداری از جواهرات سرقت شده را که ۶۰۰‌میلیون تومان ارزش داشت، کشف کنند. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: تحقیقات برای بازداشت همدست متهم در جریان است.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.