2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
تعقیب قضایی ربایندگان ملیکای یک و نیم ساله

تعقیب قضایی ربایندگان ملیکای یک و نیم ساله

با پیدا شدن کودک ربوده شده مشهدی در اصفهان پرونده قضایی آن در شعبه ۲۴ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان تشکیل شد و تحقیقات مقدماتی و تعقیب کیفری متهمان این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

دوات آنلاین-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: تعقیب قضایی سارقان کودک مشهدی در دستور کار دادسرای اصفهان قرار گرفت.

حسن رحیمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: با پیدا شدن کودک ربوده شده مشهدی در اصفهان پرونده قضایی آن در شعبه ۲۴ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان تشکیل شد و تحقیقات مقدماتی و تعقیب کیفری متهمان این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: اینگونه جرایم که امنیت جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد با برخورد قاطع و سریع دستگاه قضایی همراه خواهد بود و مجرمان آن هیچگونه حاشیه امنی نخواهند داشت و اشد مجازات‌های قانونی در خصوص آن‌ها اعمال خواهد شد.

10 مرداد ماه قاضي حسینی معاون دادستان مشهد  گفت: ملیکا دختر بچه یک و نیم ساله که از اول مردا‌دماه در مشهد مفقود شد که در این راستا دستور ویژه صادر و پرونده به شعبه 409 جرایم خاص مشهد ارجاع شد.

وی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده این کودک امروز به صورت رهاشده در اصفهان پیدا شد و تحویل بهزیستی داده شد.

این کودک شب گذشته به آغوش خانواده بازگشت.

 

منبع:میزان

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.