2024/02/24
۱۴۰۲ شنبه ۵ اسفند
پارک ولی‌عصر رشت در اختیار کودکان اتیسم قرار می‌گیرد

پارک ولی‌عصر رشت در اختیار کودکان اتیسم قرار می‌گیرد

ر نظر داریم سرای محلات منطقه ۳ را در برخی از ساعات در طول هفته جهت گفتار درمانی قرار داده، همچنین با محصور کردن پارک محله‌ای ‌آب آسیاب این پارک را هم در برخی روزها در اختیار کودکان اوتیسم جهت بازی و تفریح قرار می‌دهیم.

دوات آنلاینشهرداری منطقه ۳ رشت در اقدامی جالب و فرهنگی پارک ولی‌عصر رشت را ۲ روز در هفته در اختیار کودکان اوتیسم قرار می‌دهد.

طیبه بینا در جمع  مدیران انجمن کودکان اوتیسم و والدین آنها در پارک ولیعصر‌ اظهار کرد:از آنجایی که کودکان مبتلا به اوتیسم، در ارتباطات کلامی و غیر کلامی، تعاملات اجتماعی و فعالیت‌های مربوط به بازی، مشکل دارند، بنابراین ما باید شرایطی فراهم آوریم تا این کودکان از حداقل امکانات تفریحی برخوردار شوند‌.

او با بیان اینکه متاسفانه با توجه به اینکه این بیماری در میان مردم به‌طور کامل شناخته شده نیست، گفت: در درجه اول می‌بایست فرهنگ‌سازی و آگاهی رسانی به مردم در خصوص این بیماری بیشتر شود.

شهردار منطقه ۳ فضاهای مناسب جهت تفریح این کودکان در سطح شهر را بسیار کم عنوان کرد و گفت: در راستای کمک به این عزیزان سعی داریم برخی از پارک‌های منطقه ۳ را مناسب سازی کره تا شرایط برای بازی این کودکان فراهم آید‌.

او با بیان اینکه در هفته ۲ روز پارک ولیعصر در اختیار این کودکان قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: در نظر داریم سرای محلات منطقه ۳ را در برخی از ساعات در طول هفته جهت گفتار درمانی قرار داده، همچنین با محصور کردن پارک محله‌ای ‌آب آسیاب این پارک را هم در برخی روزها در اختیار کودکان اوتیسم جهت بازی و تفریح قرار می‌دهیم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.