2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
جزئیات ربودن یوسف 3 ساله توسط  زن شیشه‌ای

جزئیات ربودن یوسف 3 ساله توسط زن شیشه‌ای

متهم مدعی شد:مشاهده کردم که یوسف در خیابان تنها است و گم شده است. برای اینکه او به دست بچه دزدها نیفتد، او را به خانه ام بردم و در این مدت برای یافتن پدر و مادرش تلاش کردم

دوات آنلاین-زن میانسال که کودک سه ساله را ربوده بود،شب گذشته کودک 3 ساله را تحویل کلانتری 128 تهران نو داد.

روز 27 تیرماه امروز خانواده کودک سه ساله ای به نام یوسف بهمن آبادی در تماس با پلیس از مفقود شدن کودکشان خبر دادند. بلافاصله تصاویر این کودک در فضای مجازی پخش شد تا رسانه ها و مردم تلاششان را برای پیدا کردن این کودک آغاز کنند.

در حالیکه هیچ ردی از یوسف به دست نیامده بود، سرانجام عصر دیروز زن میانسالی کودک را تحویل کلانتری 128 تهران نو داد. این زن در اظهارات اولیه مدعی شد یوسف را در خیابان پیدا کرده و برای اینکه تحویل خانواده اش شود، او را تحویل پلیس داده است.ماموران پلیس که به اظهارات این زن مشکوک شده بودند با دستور قضایی او را بازداشت و تحویل اداره مبارزه با آدم ربایی پلیس اگاهی دادند.

زن میانسال در بازجویی های بیشتر با رد اتهام کودک ربایی، مدعی شد: روز 27 تیر مشاهده کردم که یوسف در خیابان تنها است و گم شده است. برای اینکه او به دست بچه دزدها نیفتد، او را به خانه ام بردم و در این مدت برای یافتن پدر و مادرش تلاش کردم. وقتی به جایی نرسیدم، او را به کلانتری آورده و تحویل دادم .

در بررسی های بیشتر مشخص شد متهم کودک ربایی به شیشه اعتیاد داشته و در نزدیکی محل سکونت خانواده یوسف زندگی می کند.

گفتنی است متهم به ربودن پسر 3 ساله صبح امروز برای تحقیقات بیشتر به دادسرا منتقل شد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.