2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
علی کریمی نفتی نشد
حمید درخشان مربی باشگاه نفت می‌شود

علی کریمی نفتی نشد

جایگزینی حمید درخشان با علی کریمی در حالی است که ساعتی پیش سخنگوی این باشگاه با قاطعیت گفته بود به هیچ گزینه ای برای جانشینی علی کریمی فکر نمی کنند

دوات آنلاین-علی کریمی و باشگاه نفت سرانجام به توافق نرسیدند و قرار شده حمید درخشان روی نیمکت سرمربی این تیم بنشیند

این باشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: باشگاه نفت تهران با توجه به عدم موافقت علی کریمی برای عقد قرارداد و با توجه به اینکه تیم نفت برای بازی فردا باید به مصاف پرسپولیس می رفت از حدود ساعت 19.30امشب و با توجه به شرایط خاص بوجود امده تصمیم به انتخاب مربی چدید گرفت.گزینه نفت حمید درخشان سرمربی اسبق پرسپولیس بود و ایشان در تماسی که سرپرست تیم نفت با وی داشت موافقت خود برای مذاکره را پس از پرس و جو درباره وضعیت علی کریمی اعلام داشت.جلسه ای هم در یکی از هتل های تهران برگزار شد که همچنان ادامه دارد اما طرفین دقایقی پیش به توافق قطعی و نهایی دست یافته و قرارداد اولیه هم به امضا رسید و فردا ثبت خواهد شد.درخشان دستیاران خود را هم به باشگاه معرفی کرد.

جایگزینی حمید درخشان با علی کریمی در حالی است که ساعتی پیش سخنگوی این باشگاه با قاطعیت گفته بود به هیچ گزینه ای برای جانشینی علی کریمی فکر نمی کنند و تمام تلاش خود را برای برآورده کردن توقعات او به کار می برند.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.