2024/04/19
۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
ازدواج عجیب مرد 35 ساله با زن 80 ساله

ازدواج عجیب مرد 35 ساله با زن 80 ساله

پسر جوان می‌گوید عاشق این زن شده است و حرف دیگران برایش مهم نیست.

دوات آنلاین -باز هم یک خبر عجیب و غریب؛ این بار ماجرا در مصر اتفاق افتاده است. موضوع، ازدواج است اما نه یک ازدواج معمولی یا حتی کمی نامتعارف بلکه ازدواجی کاملا شوکه کننده که باعث انتقادهای زیادی هم شده است. جوان 35 ساله مصری با زن 80 ساله انگلیسی ازدواج کرده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جوان مصری پس از ازدواج با پیرزنی که تفاوت سنی زیادی با او داشت، در معرض انتقاد اطرافیان و فضای مجازی قرار گرفت.

 

روزنامه دیلی میل نوشت، جوانی مصری با پیرزنی انگلیسی ازدواج کرد که ۴۵ سال از خودش بزرگتر بود و انتقاد دیگران از این اقدام موجب برانگیخته شدن خشم او شد.

ازدواج جوان مصری با پیرزن انگلیسی

آشنایی در فیسبوک

به نوشته این روزنامه، «محمد احمد ابراهیم» جوان ۳۵ ساله مصری با «ایریس جونز» پیرزن ۸۰ ساله انگلیسی سال گذشته در شبکه اجتماعی فیسبوک آشنا شد و این پیرزن برای ازدواج با این جوان راهی مصر شده است، اما این دو هنوز نتوانسته‌اند ازدواج خود را ثبت کنند.

 

بیشتر بخوانید: عجیب‌ترین ازدواج‌های جهان؛ از عروسی با جسد تا ازدواج با ترن هوایی

 

این جوان با حضور در برنامه‌ای تلویزیونی در قاهره از عشق خود دفاع کرد و با صدای بلند فریاد زد که عاشق زنی شده است که جای مادربزرگ او را دارد و از تمامی کسانی که به عشق این دو به یکدیگر شک دارند خواست که به «جهنم بروند».

 

تفاهم داریم

او از پاسخ به سوال مجری برنامه درباره اصرار او به ازدواجی با ۴۵ سال اختلاف سنی طفره رفت و خطاب به بینندگان برنامه گفت: من محمد هستم و با ایریس در اینترنت آشنا شدم و هنگامی که او تصمیم گرفت برای دیدن اهرام مصر به کشور من سفر کند با او دیدار کردم و فهمیدیم که با هم تفاهم داریم.

 

جوان مصری با خشم افزود: عشق تفاوت سنی و فاصله جغرافیایی نمی‌شناسد. این زندگی ما است. او مرا انتخاب کرده است و من او را انتخاب کرده‌ام و به تمام کسانی که به عشق ما توهین می‌کنند، می‌گویم که این مسئله شخصی ما است و بهتر است مشغول زندگی خود باشید.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.