2024/03/05
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
دام دختر 18 ساله برای مردان جوان

دام دختر 18 ساله برای مردان جوان

این دختر با اغفال 10 مرد آنان را بیهوش و اموال‌شان را سرقت کرد.

دوات آنلاین -دختری جوان بعد از ریختن طرح دوستی با مردان آنها را بیهوش می‌کرد و اموالشان را می‌ربود.

 

ششم مهر مردی به واحد گشت کلانتری 111 هفت‌چنار مراجعه و اظهار کرد، دو روز پیش با دختری جوان در سه‌راه آذری آشنا شدم و پس از طرح دوستی و کمی گفت‌و‌گو، او مدعی شد کمی تشنه است، بنابراین از کیوسک آبمیوه‌فروشی دو آبمیوه تهیه و یکی از آنها را به من تعارف کرد. من هم به همراه او آبمیوه را نوشیدم، ولی پس از آن احساس سردرد و سرگیجه شدیدی کردم و دیگر چیزی نفهمیدم. زمانی‌ که به‌هوش آمدم متوجه شدم در بیمارستان هستم و دو روز بیهوش بوده‌ام و افراد گذری من را به بیمارستان انتقال داده‌اند. آن دختر جوان هم گوشی‌ام را سرقت کرده است.

 

شاکی در ادامه گفت: پس از ترخیص از بیمارستان به محل سرقت مراجعه کردم و مجددا همین دختر را در همان منطقه مشاهده کردم و تصمیم گرفتم پلیس را باخبر کنم. مأموران با دریافت این شکایت، بلافاصله به نشانی اعلامی مراجعه کردند و موفق شدند در گشت‌زنی‌های هدفمند، متهم را که در حال پرسه‌زنی بود، مشاهده و او را در عملیاتی پلیسی دستگیر کنند.

 

دختر 18‌ساله پس از انتقال به کلانتری به جرم خودش اعتراف کرد. در ادامه با بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد متهم سابقه‌دار است و قبلا نیز به همین جرم دستگیر و روانه زندان شده است. متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به 10 فقره سرقت به همین شگرد اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

یک هشدار

سرهنگ هادی زمانیان، رئیس کلانتری 111 هفت‌چنار با اشاره به اینکه متهم با دستور قضائی روانه زندان شده است، به شهروندان توصیه کرد: ادعای دوستی و کمی گفت‌و‌گو کمکی برای شناخت افراد نیست، بر این اساس به صرف ادعای دوستی به افراد غریبه اعتماد نکنید و از خوردن و نوشیدن مواد غذایی که احتمال مسمومیت آنها قابل پیش‌بینی است، پرهیز کنید.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.