2024/06/17
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد
انتقام‌گیری غیراخلاقی عروس از مادرشوهر

انتقام‌گیری غیراخلاقی عروس از مادرشوهر

زن جوان از طریق اینستاگرام از مادرشوهرش انتقام‌گیری کرد اما عاقبت دستگیر شد.

دوات آنلاین -رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: عروس خانواده که در پی اختلاف خانوادگی موجب هتک حیثیت و بدنامی مادر‌شوهر خود شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی ناشناس با بدست آوردن اکانت اینستاگرامی و بارگزاری مطالب کذب و توهین‌آمیز، موجب بدنامی و هتک حیثیت وی در محل کار و خانواده شده‌اند، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در پی اقدامات و بررسی‌های فنی، مشخص شد که متهم یا متهمان با دسترسی به اکانت شبکه اجتماعی اینستاگرام شاکی، باایجاد تغییراتی کنترل کامل اکانت را به دست گرفته و مطالبی را علیه وی بارگزاری کرده اند.

 

این مقام مسئول افزود: طی اقدامات پلیسی صورت گرفته ضمن شناسایی فرد مورد نظر مشخص شد که متهم، عروس خانواده بوده و با توجه به اختلافات خانوادگی بوجود آمده با هدف انتقام‌جویی و آبروریزی دست به چنین اقدامی زده است.

 

سرهنگ نصرتی با بیان اینکه فضای مجازی محل و ابزاری برای انتقام‌جویی نیست، افزود: عده‌ای با تصور اینکه در فضای مجازی ناشناخته خواهند ماند، اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران می‌کنند، غافل از اینکه هر گونه مزاحمت برای دیگران در فضای مجازی جرم بوده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

این مقام انتظامی از شهروندان خواست: با رعایت قوانین و مقررات حوزه فضای مجازی و افزایش سطح آگاهی، از ایجاد گرفتاری برای خود و دیگران پیشگیری بعمل آورند وجهت  دریافت راهنمایی، مشاوره و گزارش هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی، می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) اقدام نمایند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.