2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
جزییات شهادت مامور پلیس هنگام نجات فرد آتش گرفته

جزییات شهادت مامور پلیس هنگام نجات فرد آتش گرفته

مامور پلیس، پارچ آب را روی مرد ریخت، او را بغل کرد تا وارد حیاط کند و از سوختن بیشتر آن جلوگیری کند غافل از اینکه لباس خودش هم آغشته به تینر شده است و ...

دوات آنلاین -مامور کلانتری قلهک که در تلاش برای نجات فردی خودش آتش گرفته بود به شهادت رسید.

 

سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین رییس پلیس پیشگیری از شهادت مامور کلانتری قلهک خبر داد. وی گفت: چند روز پیش یکی از مأموران کلانتری قلهک برای اجرای ابلاغ قضائی و حکم خلع ید به همراه نماینده دادستان و دادورز به آدرس مشخص در خیابان شریعتی، خیابان یخچال مراجعه کرد.

 

وی گفت: آدرس فوق خانه‌ای متعلق به یک خانم بود اما همسرش در آنجا ساکن بود و شاکی طبق قانون حکم خلع ید را از مراجع قضائی گرفته بودند.

 

هنگامی که مأمور پلیس به همراه نماینده دادستان به آدرس مذکور مراجعه کردند همسر شاکی موضوع را پذیرفت و سپس نماینده قانونی دادگستری، مشغول تنظیم صورت‌جلسه شد.

 

در این حین همسرشاکی پس از ورود به آشپزخانه، با برداشتن یک قوطی وایتکس حاوی تینر، محتویات را روی خود ریخت و با روشن کردن کبریت قصد آتش زدن خودش را داشت اما مأمور کلانتری با حواس ‌جمعی، کبریت روشن را از دست وی گرفت و این شخص را به راهرو برد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

 

موقوفه ای ادامه داد: در ادامه فردی که روی خودش تینر ریخته بود، عنوان کرد که در حال سوختن است که بلافاصله مأمور کلانتری وارد آشپزخانه شده و با پرکردن یک پارچ آب، قصد داشت آب را روی صورت مرد ریخته و از شدت سوزش صورتش کم کند غافل از اینکه این مرد در جیبش فندک داشت و با روشن کردن فندک خود را آتش زد.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: مامور جان برکف پلیس، حین مواجه شدن با این صحنه، پارچ آب را روی مرد ریخت، مجدداً او را بغل کرده و از پله‌ها پایین آورد تا وارد حیاط کرده و از سوختن بیشتر آن جلوگیری کند غافل از اینکه لباس خودش هم آغشته به تینر شده و وی نیز سوخت.

 

وی ادامه داد: در ادامه همسایگان, نماینده دادستانی و پسر 22 ساله این مرد که در محل حضور داشتند، با مشاهده این صحنه بلافاصله شیلنگ‌ آب را باز کرده و روی این دو نفر ریخته و با حضور عوامل اورژانس و آتش‌نشانی در نهایت این دو نفر به بیمارستان منتقل شدند که همسر شاکی به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

 

سرهنگ جلیل موقوفه ای؛ جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: ستوان‌دوم پرویز کرمپور؛ مأمور جان برکف  کلانتری قلهک که بر اثر این حادثه دچار سوختگی شدید 60 درصد از نوع درجه سه از ناحیه صورت, سینه، دست  و سایر قسمتهای بدن شده و  در I.C.U بیمارستان بستری بود شب گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.