2022/05/27
۱۴۰۱ جمعه ۶ خرداد
تلاش برای خودکشی بعد از قتل همسر

تلاش برای خودکشی بعد از قتل همسر

این مرد گفت به علت اختلافات شدید خانوادگی همسرش را کشته است و به‌دنبال قتل زنش قصد خودکشی داشته که پس از انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافته است.

دوات آنلاین -مرد میانسال که بعد از قتل همسرش با خوردن مایع سفید‌کننده قصد خودکشی داشت از سوی پلیس دستگیر شد.

 

به گزارش روزنامه «ایران»، چند روز قبل مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد یکی از دوستانش همسر خود را به قتل رسانده و حالا هم با خوردن مایع سفید‌کننده خودکشی کرده است.

 

بدنبال این تماس تلفنی، مأموران کلانتری بلافاصله به مغازه این مرد رفته و مرد 65 ساله را که با خوردن مایع سمی قصد خودکشی داشت به بیمارستان منتقل کردند. در ادامه مأموران به خانه این مرد در نسیم شهر بهارستان رفتند و پس از ورود به خانه با جسد زن 55ساله‌ای در اتاق پذیرایی روبه‌رو شدند.

 

با اعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل، وی به همراه تیم جنایی در محل حادثه حضور یافت. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد زن میانسال بر اثر ضرب و جرح و شکستگی جمجمه جان باخته است. دوست حیدر که موضوع را به پلیس خبر داده بود گفت: ساعتی قبل حیدر به مغازه من آمد حالش اصلاً خوب نبود، گفت که زنش مرده است بعد هم گفت که مایع سفید‌کننده خورده تا خودش را بکشد من هم خیلی زود با پلیس تماس گرفتم.به دنبال بازداشت حیدر وی خیلی زود به بیمارستان منتقل شد تا تحت مداوا قرار بگیرد.

 

 این متهم پس از بهبود نسبی به قتل زنش اعتراف کرد و گفت به علت اختلافات شدید خانوادگی همسرش را کشته است و به‌دنبال قتل زنش قصد خودکشی داشته که پس از انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافته است.

 

بدین ترتیب پرونده متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.