2022/07/02
۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد

رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد

ما از طریق شبکه های اجتماعی با یکدیگر درددل می کردیم تا این که بالاخره یک روز تصمیم به فرار از منزل گرفتم و ...

دوات آنلاین-حتی یک رابطه سرد عاطفی هم بین من و همسرم وجود نداشت. با آن که حدود 16سال در کنارش زندگی کرده بودم اما هیچ گاه احساس خوشبختی نداشتم، به همین دلیل از خانه فرار کردم و ...

 

کمبودهای عاطفی

زن 33ساله ای که با شکایت همسرش و به اتهام فرار از منزل، با تلاش نیروهای کلانتری سپاد مشهد دستگیر شده بود، درباره ماجرای فرار از منزل به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: چندین سال بود که یک رابطه سرد عاطفی بین من و همسرم وجود داشت و او هیچ گاه به نیازهای روحی و جسمی من توجهی نداشت. در حالی که من زنی جوان بودم و به محبت های عاشقانه او احتیاج داشتم. بارها از همسرم خواستم برای درمان مشکل عاطفی اش به پزشک مراجعه کند اما او اهمیتی به خواسته هایم نمی داد تا این که من به دلیل همین کمبودهای عاطفی، با جوانی در فضای مجازی آشنا شدم و با او ارتباط تلفنی برقرار کردم. «جمال» ساکن رشت بود و ما از طریق شبکه های اجتماعی با یکدیگر درددل می کردیم تا این که بالاخره یک روز تصمیم به فرار از منزل گرفتم و با اتوبوس به رشت رفتم. «جمال» به استقبالم آمد و مرا به خانه اش برد.

 

حدود یک ماه در شمال کشور بودم و بعد از آن تصمیم به بازگشت گرفتم تا در مشهد زندگی مستقلی را برای خودم تشکیل بدهم. نمی خواستم دوباره نزد همسرم بازگردم تا روزهای تلخ گذشته تکرار شود بنابراین منزلی را در حاشیه شهر اجاره کردم تا با دخترانم زندگی کنم اما ناگهان همسرم به همراه نیروهای کلانتری از راه رسید و مرا دستگیر کردند.

 

مرد شاکی چه گفت

در همین حال، همسر 40ساله زن جوان نیز گفت: دیگر هیچ گاه حاضر نیستم با این زن زیر یک سقف زندگی کنم. او با ربودن و پنهان کردن دخترانم زندگی و آینده آن ها را به خطر انداخت. وقتی متوجه فرار او از منزل شدم، به هر جایی که به ذهنم می رسید با نگرانی و اضطراب سر زدم! اما هیچ اثری از آن ها نیافتم. همسرم گوشی تلفن را خاموش کرده بود و خانواده اش نیز هیچ اطلاعی از او نداشتند. به ناچار دست به دامن قانون شدم و گم شدن همسر و فرزندانم را به پلیس آگاهی گزارش دادم.

 

بالاخره، با ردیابی های اطلاعاتی مشخص شد او به شمال کشور رفته است و نزد شخصی به نام جمال زندگی می کند. وقتی جمال دستگیر شد، ادعا کرد همسرم یک ماه نزد او بوده و سپس با اتوبوس به مشهد بازگشته است. حالا هم از این که دخترانم را پیدا کرده ام خیلی خوشحالم اما دیگر حاضر نیستم با چنین زن خیانتکاری زندگی کنم و ...

 

شایان ذکر است، به دستور سرگردجعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) رسیدگی کارشناسی به این پرونده در دایره مددکاری اجتماعی آغاز شد.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: روزنامه خراسان

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.