2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
نکات جالبی از زندگی خانم بازیگر

نکات جالبی از زندگی خانم بازیگر

شهین تسلیمی درباره زندگی شخصی‌اش صحبت‌های جالبی کرده و درباره موضوعات مختلف حرف‌های خواندنی زده است.

دوات آنلاین-شهین تسلیمی بازیگری است که همیشه مردم را شاد کرده و ما هم عادت کرده‌ایم او را شاد و سرحال ببینید. خودش می‌گوید به بمب انرژی مثبت معروف است. تسلیمی با برنامه پنج‌شنبه جمعه رادیو گفت‌وگو کرده و حرف‌های خواندنی زده است.

 

روزهای کرونایی شهین تسلیمی

به گزارش خبرآنلاین، شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت در این مصاحبه گفت: این روزها هیچ پیشنهادی را قبول نمی کنم. زمانی که کرونا نبود سر کار«میانبر» بودم. در بین کار کرونا آمد و مجبور بودیم برویم و البته کاملا رعایت می کردیم. ولی پیشنهادهایی که امروز می شود را رد می کنم. در منزل هستم. خودم را قرنطینه کرده ام. همیشه در حال دعا کردن هستم که ریشه کرونا از دنیا کنده شود. همه را مستاصل کرده است. امیدوارم هر چه زودتر تمام شود و به کار برگردیم.

 

از دستور دادن بدم می‌آید

او درباره اینکه تا به حال به کسی دستور داده اید، گفت: می دانید دستور دو حالت دارد. یکی به صورت اینکه دارید به طرف یاد می دهید که باید این کار را بکند و بعد فلان کار را. به این نمی شود گفت دستور دادن. خودم همیشه از دستور دادن بدم می آید و تا به حال نشده است دستور بدهم. پیش آمده است که بگویم این کار را بکنید و فلان کار را نه. ولی با ملایمت بوده است. هیچ وقت زور نبوده است. خودم هم اگر کسی دستوری با من صحبت کند بدم می آید و بنابراین می دانم که بقیه هم دوست ندارند با آنها اینطور برخورد شود.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

حرفم را پس گرفته‌ام

تسلیمی همچنین درباره اینکه تا به حال حرفتان را پس گرفته اید، گفت: بله پیش آمده است. گاهی پیش آمده است که گفته ام من چیزی را گفتم و اشتباه کردم. بنابراین حرفم را پس می گیرم.

 

خانواده‌ام اجازه ندادند

این بازیگر در پاسخ به اینکه علاقه ای به کار در رادیو داشته اید، اظهار کرد: بله دوست داشتم و به من پیشنهاد هم شد. قبل از انقلاب رفتم امتحان دادم و صدایم قبول شد. قرار شد بروم اما نرفتم. آن زمان سنم کم بود و خانواده اجازه ندادند. ولی کار در رادیو را دوست دارم. وقت باشد و سرکار نباشم می توانم برنامه ای را با رادیو کار کنم.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

آیا تا به حال پنچری گرفته‌اید؟

بازیگر «دردسرهای عظیم» در پاسخ به پرسش دیگر ضابطیان گفت: تا به حال پنچری لاستیک ماشین را نگرفته ام. این یک کار را تا به حال نکرده ام. پیش آمده است اما با یکی از دوستان خانمم بودم و او هم سریع رفت پنچری ماشین را گرفت. او خیلی زرنگ است. من هم می دانم باید چه کنم ولی تا به حال انجام نداده ام.

 

این هم از غذاهای مکزیکی

تسلیمی درباره تجربه غذاهای مکزیکی توضیح داد: غذاهای مکزیکی را دوست دارم. فکر می کنم باید برای تنوع غذاهای کشورهای دیگر را تجربه کرد. غذای چینی هم در کانادا زیاد خورده ام. آنجا رستوران های چینی زیاد بود. انواع و اقسام غذاهای دریایی بود و من هم خیلی غذای دریایی دوست دارم.

 

پشیمانی از خرید

این بانوی بازیگر یادآور شد: بارها پیش آمده است چیزی را خریده ام و بعد پشیمان شده ام. در لحظه جوگیر شده ام و چیزی گرفته ام و بعد پشیمان شده ام. بارها پیش آمده است. خرید اینترنتی نمی کنم. چون یکبار خرید کردم و برایم چیزی را آوردند که اندازه نبود و هیچ کار هم نمی توانستم بکنم. دیگر گفتم از این کارها نمی کنم. تا چیزی را نبینم قبول نمی کنم. گاهی در فروش های اینترنتی پس نمی گیرند و هم برای من و هم برای فروشنده مشکل پیش می آید.

 

عاشق مردم هستم

وی در پایان گفت: مردم را خیلی دوست دارم. به عشق آنها سرکار می روم. وقتی سرکار می روم انرژی و شورو شوقی دارم که همه بچه ها می گویند تو بمب موج مثبت هستی. کارم را خیلی دوست دارم. برای اینکه مردم را دوست دارم. دوست دارم در کارهای طنز حضور پیدا کنم تا مردم را بخندانم. من آدم احساسی هستم. راحت گریه می کنم. آخرین بار هفته پیش بود که شنیدم پزشکی کرونا گرفته است و خیلی گریه کردم. اشک شوق هم سریع در چشمانم جمع می شود.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.