2024/06/17
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد
شرط پلید برای ازدواج دختر جوان

شرط پلید برای ازدواج دختر جوان

این دختر به مردی قول داده بود در صورت ربودن خواستگار سابقش با او ازدواج خواهد کرد.

دوات آنلاین-دختری برای انتقامگیری از مهندس جوان، دو مرد را برای ربودن و سرقت‌مسلحانه خودروی سراتوی او اجیر کرد. یکی از آدم‌رباها به‌شرط ازدواج با دختر جوان خواسته او را اجرایی کرد. دختر جوان برای این‌که شاکی با او ازدواج نکرده ‌بود، نقشه سرقت از او را اجرا کرد.

 

به گزارش روزنامه جام‌جم، اوایل خرداد امسال، مرد مهندسی در حوالی اتوبان همت در خودروی سراتوی خود بود که متوجه شد یک خودروی پژو206 در تعقیبش است. خودروی پژو در حوالی گرمدره راه این مرد را سد کرد و سرنشینان آن با معرفی خود به‌عنوان پلیس، دست‌وپای مرد راننده را بستند و او را سوار خودروی خود کردند. مردان مسلح سپس راننده سراتو را از خودروی درحال‌حرکت به بیرون پرت‌کرده و خودرویش را سرقت کردند.

 

شاکی روز بعد با حضور نزد قاضی رسولی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 تهران از ماموران قلابی به اتهام آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه خودرویش شکایت کرد. با بررسی شماره پلاک خودروی متهمان، مشخص شد آنها چند روز قبل پژو را در غرب تهران سرقت کرده‌بودند. سرانجام یکی از متهمان سوار خودروی سراتو شناسایی و دستگیر شد. متهم پس از انتقال به پلیس‌آگاهی گفت: چند ماه پیش متوجه سرقت گوشی دختر جوانی از سوی سارقی در خیابان شدم. با دیدن این صحنه 200متری به دنبال سارق دویدم و توانستم گوشی را پس‌بگیرم. گوشی را به دختر جوان دادم و همین باعث دوستی ما شد. بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتم اما دختر جوان شرطی عجیب گذاشت. آن دختر مدعی بود خواستگار سابقش او را فریب ‌داده و بعد از کلاهبرداری از او، خودروی سراتویی خریده ‌است. از ما خواست مرد کلاهبردار را ربوده و خودرویش را بگیریم. با کمک دوستم نقشه این دختر را اجرا کردیم و قرار بود هرکدام 50میلیون تومان بگیریم و بعد من با او ازدواج کنم.

 

در ادامه مردی که همدست این سارق بود نیز بازداشت شد و گفته‌های شهروز را تایید کرد. دختر اجیرشده نیز بازداشت‌شد و ادعای عجیبی را مطرح ‌کرد و مدعی‌شد فقط با آنها درددل کرده  و از این آدم‌ربایی مسلحانه بی‌خبر است. با توجه به گفته‌های دختر جوان، ماموران دوباره از شاکی تحقیق کردند که معلوم شد چون این جوان با دختر جوان ازدواج نکرده این دختر دست به انتقامگیری مسلحانه از وی زده ‌است.

 

برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.