2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
جزییات همسرکشی در هتل

جزییات همسرکشی در هتل

متهم در دادگاه: فکر خیانت همسرم و سختگیری او برای دیدن دخترم مرا کلافه کرده بود. بنابراین تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم.

دوات آنلاین-مردی که همسرش را در یکی از هتل های تهران به قتل رسانده است در جلسه دادگاه مدعی شد مقتول اجازه ملاقات او با دخترش را نمی داد.

 

به گزارش روزنامه جوان، ۲۴ اردیبهشت سال ۹۸، ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از هتل های شهر تهران باخبر و راهی محل شدند.

 

آنها در یکی از اتاق ها با جسد زن جوانی روبه رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به کام مرگ رفته بود.

 

یکی از خدمه های هتل که در محل حاضر بود مورد تحقیق قرار گرفت و در توضیح به ماموران گفت: امروز چند بار برای نظافت اتاق ۲۵۱ هتل مراجعه کردم، اما کسی در را باز نمی کرد. علامت اجازه ورود هم روی در نبود برای همین در را با کلید باز کردم که ناگهان با جسد خونین زن جوان روبه رو شدم.

 

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات در این زمینه آغاز شد تا اینکه با بررسی دفتر ثبت هتل مشخص شد مقتول دو روز قبل از حادثه همراه شوهرش برای اقامت به آن هتل مراجعه کرده بود.

 

به این ترتیب شوهر مقتول به عنوان اولین مظنون تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه با گذشت یک ماه از تحقیقات، متهم به اداره پلیس رفت و به قتل همسرش اعتراف کرد.

 

با اقرارهای متهم و بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

صبح روز شنبه متهم از زندان اعزام شد و مقابل هیئت قضایی شعبه دوم دادگاه به ریاست قاضی زالی قرار گرفت. بعد از اعلام رسمیت جلسه، در حالیکه معاون اول قوه قضائیه از طرف فرزند صغیر مقتول درخواست دیه کرده بود، پدر و مادر مقتول درخواست قصاص کردند.

 

متهم در دادگاه چه گفت

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول جرمش گفت: سال ۹۱ ازدواج کردم و صاحب یک فرزند دختر شدیم. من سرایدار یک ساختمان در شرق تهران بودم و با همسر و دخترم در اتاق سرایداری زندگی می کردیم تا اینکه به خاطر سرقت شش ماه به زندان افتادم. از طرفی اعتیاد به هروئین هم داشتم این شد که همسرم سال ۹۳ مرا ترک کرد و رفت، من به پردیس رفتم و همسرم و دخترم در تهران ساکن بودند اما هر از گاهی زنم را می دیدم، ولی او اجازه ملاقات با دخترم را نمی داد و می گفت که این فرزند من نیست و اجازه دیدن ندارم چند ماهی گذشت تا اینکه مدعی شد غیایی طلاق گرفته است. به دادگاه رفتم تا حضانت دخترم را بگیرم اما دادگاه طلاق تامه خواسته متهم ادامه داد: برای گرفتن طلاق نامه مجبور بودم به دیدن نقیسه بروم تا اینکه روزی او را با مرد غریبه ای دیدم که در پارکی حوالی خانه اش نشسته بودند. با دیدن این صحنه به او مشکوک شدم و اصرار داشتم تا شناسنامه اش را نشانم دهد اما او طفره می رفت. این گذشت تا اینکه روزی همراه مادر و خواهرانم به دیدنش رفتیم اما او با رفتار زننده ای بار دیگر از نشان دادن طلاق نامه طفره رفت و اجازه دیدن دخترم را نداد.

 

متهم در خصوص نحوه قتل گفت: فکر خیانت همسرم و سختگیری او برای دیدن دخترم مرا کلافه کرده بود. بنابراین تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. برای انجام نقشه یک چاقو از پیرمرد دستفروشی خریدم و به تهران آمدم. یک اتاق در هتل رزرو کردم و از زنم خواستم به هتل بیاید تا با هم صحبت کنیم. او قبول نمی کرد تا اینکه گفتم یک انگشتر خریده ام و مبلغ ۳ میلیون تومان پول آماده کرده‌ام، او هر بار به بهانه ای از من پول می گرفت این شد که قبول کرد و زمانی که به هتل آمد از او خواستم دخترم را ببینم اما او دوباره جواب سربالا داد. دیگر طاقت نیاوردم و با چاقو چندین ضربه زدم. بعد از قتل فرار کردم و به زادگاهم در خراسان جنوبی رفتم. اما خانواده‌ام گفتند بهتر است خودم را معرفی کنم. صحبت آنها و عذاب وجدانی که داشتم باعث شد خودم را به پلیس معرفی کنم.

 

متهم در حالیکه سرش پایین بود، گفت: «چند سال قبل برادرم در پارکی در تهران درگیر شد و با ضربات چاقو کشته شد، اما قاتلش شناسایی نشد یکی از خواهرانم نیز به خاطر بیماری فوت کرد. مادرم با غم فرزندانش سالها درگیر کشمکش های من و همسرم نیز بود. این شرایط و دوری از فرزندم خیلی مرا اذیت می کرد. این شد که تصمیم به قتل گرفتم اما پشیمانم.

 

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.