2020/05/28
۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
سریال بچه مهندس بهتر است یا از سرنوشت

سریال بچه مهندس بهتر است یا از سرنوشت

سریال‌های بچه مهندس و از سرنوشت با مخاطبانی مشترک رقابت تنگاتنگی با هم دارند.

دوات آنلاین-در حالی که فصل سوم سریال بچه مهندس روی آنتن شبکه دو رفته است خیلی‌ها منتظر شروع پخش فصل سوم سریال از سرنوشت نیز هستند. این دو سریال با مخاطبانی که تقریبا مشترک هستند رقابت سختی با هم دارند اما واقعیت این است که هر دو سریال جذاب و دیدنی هستند.

روزبه حصاری در سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس؛ از فصل اول تا سوم

سریال بچه مهندس از ماه مبارک رمضان سال 97 در فهرست برنامه‌های شبکه دو قرار گرفت و بعد از آن فصل دوم و سوم این سریال با فاصله از هم پخش شدند. این فاصله مخاطبان را در انتظار نگه داشت تا بدانند سرنوشت جواد جوادی چه می‌شود. سه بازیگر نقش این شخصیت را بازی کردند.

 

بازیگران نقش جواد جوادی

یونا تدین دوران کودکی این شخصیت را بازی کرد. مانی رحمانی روزگار نوجوانی او را به تصویر کشید و دوران جوانی جواد به روزبه حصاری سپرده شد. هر سه بازیگر از عهده نقش خود به خوبی برآمدند البته مانی رحمانی نسبت به یونا تدین بیشتر مورد توجه قرار گرفت که البته این کاملا طبیعی است اما سریال بچه مهندس از نظر بازیگر شخصیت اصلی بسیار خوب عمل کرده است.

 

داستان جذاب بچه مهندس

سرنوشت جواد جوادی برای مخاطبان مهم است. از همه مهم‌تر این‌که آیا جواد با مژگان ازدواج می‌کند یا نه؟ این تعلیق مدت‌ها است باقی مانده و همه منتظر هستند تا بالاخره تکلیف این سریال مشخص شود.

 

داستان پرافت و خیز سریال بچه مهندس باعث شده مخاطب در هر سه فصل به تماشای آن بنشیند. اتفاقات بدیع و تازه و همچنین افت‌وخیزهای غیرمنتظره و پیش‌بینی نشده از جمله ویژگی‌های داستان این سریال است.

 

ضمن این‌که سریال شخصیت‌پردازی بسیار خوبی دارد و توانسته جواد جوادی را برای مخاطبان خود باورپذیر کند. جواد اگرچه در طول سه فصل قد کشیده و رشد کرده اما همان مسیری را رفته که از ابتدا برای او تصور شده بود و در واقع دچار تغییرات بی‌دلیل و توجیه ناپذیر نشده است و این حسن بزرگ سریال است که ما رفتارهای غیرقابل باور از جواد نمی‌بینیم. او همچنان همان جواد سختکوش، کنجکاو و باروحیه است.

هاشم و سهراب در سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت؛ از فصل 1 تا 3

سریال از سرنوشت در فصل اول سریالی بسیار تلخ بود که اشک مخاطب را درمی‌آورد. اتفاقاتی که برای هاشم و سهراب می‌افتد همه را اندوهگین می‌کرد. همین تلخی زیاد می‌توانست زنگ خطری برای سریال محسوب شود اما در فصل دوم شرایط تعدیل شد.

 

بازی خوب کیسان دیباج و دارا حیایی

برگ برنده سریال از سرنوشت کمک گرفتن از دو بازیگر جوان است. همان طور که سریال بچه مهندس از مانی رحمانی استفاده کرد در سریال از سرنوشت حضور کیسان دیباج و دارا حیایی به سریال رنگ و بوی تازه داد.

 

این دو بازیگر فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و نگاه‌ها را به خود خیره کردند. آنها باعث شدند سرنوشت هاشم و سهراب برای مخاطبان حساس‌تر شود.

 

عنصر پررنگ رفاقت در سریال از سرنوشت

رفاقت در سریال از سرنوشت بسیار پررنگ است و همین هم آن را جذاب و تماشایی می‌کند. سریال از سرنوشت پر از حس‌های خوب و پیام‌های زیبا است. رفاقت، امیدواری، سختکوشی و صداقت پیام‌هایی است که در سراسر این سریال شاهد آن هستیم و چه خوب که این پیام‌ها به صورت مستقیم و گل درشت منتقل نمی‌شود بلکه بیننده خودش آن را درک و باور می‌کند.

 

فصل سوم سریال از سرنوشت هنوز پخش نشده، خیلی‌ها نگران رفاقت هاشم و سهراب هستند و این اتفاق بسیار مثبت و بزرگی است که برای از سرنوشت رخ داده است.

 

دغدغه جوانان در سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت به خوبی توانسته دغدغه جوانان را به تصویر بکشد. عشق دوران جوانی، تحصیل، شغل و ... در واقع این سریال از جنس عموم مردم است و هرچند شخصیت‌های آن بی‌سرپرست هستند اما زندگی آنها با زندگی مردم عادی فاصله زیادی ندارد و همین هم به باورپذیر شدن آن کمک کرده است.   

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
رُز 1399/02/15
من خودم هر دوتاشونو دوست دارم و نمیتونم بگم کدوم بهتره بچه مهندس بیشتر داره رو احساسات و مشکلات جواد جوادی کار میکنه ولی از سرنوشت نکته پر رنگش وجود یه دوستیه ولی بازم هر دوتاشونو دوست دارم
ناشناس 1399/02/21
عالی هستننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننننننننننن
ناشناس 1399/02/22
بچه مهندس عاااااااالیه عاااااااااللللیییییییییی فقط و فقط بچه مهندس
ناشناس 1399/02/24
بچه مهندس عالیه اصلا از سرنوشت چی بود فقط بچه مهندس تمام
9090 1399/02/25
هر دو
ناشناس 1399/02/25
به نظر من این دو سریال بسیار با هم متفاوت هستند و به طور دقیق نمیشه این ها رو مقایسه کرد ولی من به شخصه سریال از سرنوشت رو بیشتر می پسندم تا بچه مهندس البته که بچه مهندس هم جای خودش رو داره ولی سریال از سرنوشت رو به نظرم باید دقیق تر نگاه کرد و از دیدگاه موقعیت شخصیت ها نگاه کرد تا بتونید سختی هایی که میکشن رو حس کنید ولی بچه مهندس رو شما میتونید همین جوری هم نگاه کنید و سختی هایی که دارن تحمل میکنن رو درک کنید.
ستایش 1399/02/31
از نظر من سریال از سرنوشت بهترین سریال هست و من خیلی این سریال را دوست دارم
کلانتر 1399/03/01
فقط بچه مهندس
درسا 1399/03/04
چرا واقعا خیلی هاتون میگید از سرنوشت خوب نیست من توی عمر همچین فیلمیو ندیدم اینم به شما بگم من سریالو دوست دارم ولی بازیگراشو بیشتر من اقای دارا حیایی خیلییییییییییییییی دوست دارم
عدنان 1399/03/05
اون وقار و متانت و نجابت و شرافت و غیرت و انسانیت و وفاداری که از جواد جوادی دیدم در کل تاریخ سینمای ایران کم سابقه بود. منظورم این نیست که سهراب بده ولی جواد با اختلاف زیادی از اون از همه نظر برتره. والسلام.
ناشناس 1399/03/05
فقط و فقط یچه مهندس

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.