2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
بازداشت تازه داماد به اتهام قتل همسر میانسال

بازداشت تازه داماد به اتهام قتل همسر میانسال

مرد جوان که 15 سال از همسرش کوچک بود مدتی بعد از ازدواج با او دچار اختلاف شد.

دوات آنلاین-مرد جوان که متهم است همسر میانسالش را به قتل رسانده است بازداشت شد.

 

به گزارش روزنامه جوان، ساعت ۱۸ و ۳۵ دقیقه عصر روز سه شنبه ۲۶فروردین قاضی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه از مرگ مشکوک زن جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در محل حادثه داخل پذیرایی آپارتمان مسکونی حوالی مشیریه با جسد زن ۳۹ساله ای به نام بهاره روبه رو شدند که به طرز مرموزی فوت کرده بود.

 

نخستین بررسی ها نشان داد این حادثه را شوهر بهاره به مأموران پلیس خبر داده است، بنابراین مأموران پلیس از وی تحقیق کردند.

 

مرد جوان در ادعایی گفت: من و همسرم چند ماه قبل باهم ازدواج کردیم که بعد از مدتی باهم اختلاف پیدا کردیم. شب قبل ما مثل همیشه با هم مشاجره لفظی کردیم که من از خانه قهر کردم و به خانه پدرم رفتم دقایقی قبل برای انجام کاری به خانه ام آمدم که با جسد بی جان همسرم روبه رو شدم و بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس خبر دادم.

 

در حالی که پزشکی قانونی در محل حادثه مرگ زن جوان را شش ساعت قبل اعلام کرد، مأموران دریافتند زن فوت شده شب قبل موضوع درگیری با شوهرش را به برادرش اطلاع داده و مدعی شده است که شوهرش تهدید کرده که او را می کشد.

 

برادر بهاره در توضیح ماجرا گفت: خواهرم چندسال قبل با شوهر اولش اختلاف پیدا کرد و از او جدا شد. پس از آن خواهرم در کارگاه تولیدی مشغول به کار شد و همانجا با بهرام که ۱۵ سال از خودش کوچکتر بود آشناشد تا اینکه سه ماه قبل باهم ازدواج کردند. من و خانواده ام با این ازدواج مخالف بودیم اما هر چقدر تلاش کردیم او را از ازدواج با بهرام منصرف کنیم فایده ای نداشت.

 

وی ادامه داد: آنها پس از مدت کوتاهی با هم اختلاف پیدا کردند و گاهی هم با هم درگیر می شدند تا اینکه شب قبل خواهرم با من تماس گرفت و گفت از دست شوهرش خسته شده است و گفت او را نجات دهم وگرنه شوهرش او را می کشد. من فکر کردم درگیری آنها مثل همیشه است و دوباره با هم آشتی می کنند تا اینکه دقایقی قبل باخبر شدم خواهرم فوت کرده است و الان احتمال می دهم بهرام او را کشته باشد و به همین خاطر از دامادمان به اتهام قتل خواهرم شکایت دارم.

 

مادر بهاره هم گفت: از همان ابتدا که بهاره گفت قصد دارد با همکارش که از او ۱۵ سال کوچکتر است ازدواج کند مخالفت کردم اما مخالفت ما فایده ای نداشت و آنها با هم ازدواج کردند. چندی قبل دخترم و شوهرش تصادف کردند که در جریان آن دخترم به شدت آسیب دید و به همین سبب شوهرش مدتی از او پرستاری کرد و کارهای او را انجام می داد که متوجه شدم او از این موضوع خسته شده است و با هم اختلاف پیدا کرده اند. الان که پسرم می گوید بهاره شب قبل گفته که شوهرش او را می کشد و من هم احتمال می دهم دامادم دخترم را کشته است و از او شکایت دارم.

 

با طرح این شکایت و از آنجایی که مرگ زن جوان مشکوک به نظر می رسید بهرام به عنوان مظنون به قتل به دستور قاضی واحدی بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن برای انجام آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.