2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
مرگ مرموز زن جوان؛ همسرکشی یا خودکشی؟

مرگ مرموز زن جوان؛ همسرکشی یا خودکشی؟

مادر متوفی علیه دامادش به اتهام قتل شکایت کرده اما مرد جوان می‌گوید همسرش خودکشی کرده است.

دوات آنلاین-مرد جوانی که مدعی است همسرش با مصرف قرص به زندگی خودش پایان داده است باطرح پنج دلیل قضایی از سوی قاضی پرونده به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

 

به گزارش روزنامه جوان، چند روز قبل قاضی شعبانی باز پرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از بیمارستان های باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در بیمارستان با جسد زن جوانی به مینا روی تخت بیمارستان روبه رو شدند که حکایت از این داشت بر اثر مسمومیت دارویی فوت کرده است.

 

شوهر این زن مدعی بود که همسرش ساعتی قبل قرص خورده و به زندگی اش پایان داده است.

 

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مادر مینا به دادسرای امور جنایی رفت و از دامادشان به اتهام قتل دخترش شکایت کرد.

 

وی گفت: مینا و همسرش همراه فرزندشان زندگی خوبی داشتند و الان برای ما سوال است که چرا او به زندگی اش پایان داده است.

 

وی ادامه داد: روز حادثه با تلفن دخترم تماس گرفتم اما او جواب نداد و بعد با تلفن خانه شان تماس گرفتم اما تلفن خانه را هم کسی جواب نداد. در حالیکه نگران شده بودم به در خانه دخترم رفتم که دامادم با من تماس گرفت و گفت مینا خود کشی کرده است. در حالی که شوکه شده بودم، خودم را به بیمارستان رساندم که تیم پزشکی گفتند او قرص خورده و فوت شده است. دامادم در ادعایی گفت که مینا 210 عدد فرص خورده و وقتی حالش بد شده او را به بیمارستان رسانده است او گفت که مینا قبل از مرگش وصیتنامه اش را  نوشته و به او تحویل داده و در وصیتنامه نوشته است که تمامی مهریه و حق حقوقش را بخشیده و حتی تمامی مال و اموالش و ارثیه‌اش را به شوهرش بخشیده است.

 

ادعای دامادم برای من خیلی تعجب آور بود، چون اول اینکه دخترم در طول زندگی اش بیماری نداشت و هیچ گاه هم افسرده نبود که بخواهد دست به خودکشی برند و دوم اینکه او هیچ گاه بدون مشورت با ما کاری را انجام نمی داد و چطور ممکن است تمامی مهریه و اموالش را به شوهرش ببخشد. از سوی دیگر دامادمان به گفته خودش زمانی که مینا قرص خورده بود به ما خبر نداده بود و وقتی او فوت کرد ما را در جریان قرار داد که حکایت از این دارد او دروغ می گوید و البته از همه مهمتر اینکه به گفته پزشکان دختر مان زمانی که حالش به شدت بد شده به بیمارستان منتقل شده است در صورتی که دامادمان می گوید شاهد قرص خوردن مینا بوده و می توانسته او را زودتر به بیمارستان برساند و به ما خبر دهد. الان ما به دامادمان مشکوک هستیم و احتمال می دهیم او دخترمان را به قتل رسانده است و از او شکایت داریم.

 

دستگیری شوهر مینا

با طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور قاضی مرد جوان را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند. وی در بازجویی ها در ادعایی گفت: من در مرگ همسرم هیچ دخالتی نداشته چون با هم هیچ مشکلی نداشتیم و خانواده همسرم به من تهمت می زنند روز حادثه داخل پذیرایی نشسته بودم که همسرم در حالی که دست نوشته ای و بطری آبی همراه داشت از اتاق خواب به داخل پذیرایی آمد و به من گفت در آن دست نوشته وصیت کرده مهریه اش را بخشیده و تمامی اموال و دارایی و ارثیه اش را هم به من بخشیده است لحظاتی بعد او ناگهان 210 عدد قرص رامشت مشت خورد و بعد هم بطری آب را سر کشید. من آنقدر شوکه شده بودم که ابتدا فکر کردم شوخی می کند و قرص هایی را که خورده است قرص نعناع و شکلات بوده اما دقایقی بعد خودش به من گفت که قرص ها واقعی بوده و برای خودکشی خورده است.

 

وی در پایان مدعی شد که از انگیزه خودکشی همسرش بی خبر است.

 

پس از تحقیقات ابتدایی قاضی شعبانی با طرح پنج دلیل مرد جوان را به اتهام قتل همسرش مجرم شناخت. اول اینکه متهم چرا زمان حادثه موضوع را به خانواده وی خبر نداد و بعد از مرگ همسرش خانواده او را در جریان قرار داده است.

 

دوم چطور متهم از تعداد قرص ها که مدعی است ۲۱۰ عدد بوده خیر داشته است.

 

سوم چرا وی زمان حادثه تلاش نکرده مانع قرص خوردن همسرش شود.

 

چهارمین دلیل اینکه چرا همسرش را دیر به بیمارستان رسانده است و آخرین دلیل هم به چه دلیل دست نوشته همسرش را تحویل کارآگاهان جنایی نداده است.

 

 

پس از مطرح شدن این پنج دلیل قضایی متهم به دستور قاضی به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحویل داده شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.