2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
نقشه 4 مامور قلابی نقش بر آب شد

نقشه 4 مامور قلابی نقش بر آب شد

متهم: قرار شد با چرخیدن در شهر سوژه‌های خود را انتخاب کرده و پس از معرفی خود به عنوان پلیس از آنها اخاذی کنیم که با هوشیاری پلیس در همان لحظه ای که دنبال سوژه بودیم، دستگیر شدیم .

دوات آنلاین-رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 4 سارق مامور نما در گشت زنی های انتظامی خبر خبر داد.

 

سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" با اعلام این خبر گفت: ساعت 8 صبح سوم فروردین ماه کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت های خاص پایگاه چهارم پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در محدوده سرکلانتری چهارم به یک دستگاه خودروی پراید با 4 نفر سرنشین مظنون شدند.

 

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: با توقف خودروی پراید راننده آن با ارائه یک کارت شناسایی خود را از ماموران ناجا و اظهار داشت که از همکاران است ولی کارآگاهان که در همان ابتدا به راننده پراید شک داشتند کارت شناسایی را به طور درقیق بررسی و متوجه شدند که کارت جعلی می باشد.

 

این مقام انتظامی افزود: در گام بعدی سایر سرنشین های دیگر خودروی پراید به نام های مرتضی، کامران و جلیل مورد بازجوئی اولیه قرار گرفتند، همچنین در بازرسی از خودروی متهمان یک جفت پلاک خودروی پراید دیگر کشف شد.

 

وی گفت: راننده و سرنشینان خودرو برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه چهارم پلیسی آگاهی پایتخت منتقل و هر 4 متهم علت جعل کارت شناسایی را زورگیری اعلام کردند.

 

این مقام انتظامی عنوان کرد: راننده خودرو اظهار داشت، پس از جعل کارت شناسایی دوستانم را که وضعیت مالی خوبی نداشتند در کنار خودم جمع کردم و قرار شد با چرخیدن در شهر سوژه‌های خود را انتخاب کرده و پس از معرفی خود به عنوان پلیس از آنها اخاذی کنیم که با هوشیاری پلیس در همان لحظه ای که دنبال سوژه بودیم، دستگیر شدیم .

 

رئیس پاسگاه چهارم در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان پرونده برای تعیین تکلیف به دادسرا ناحیه 34 ارسال و با صدور قرار تامین مناسب از سوی قاضی کشیک دادسرای ناحیه 34 هر 4 متهم روانه زندان شدند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.