2020/04/01
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش می‌شود؟

فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش می‌شود؟

دارا حیایی زمان شروع پخش فصل سوم سریال از سرنوشت را اعلام کرد.

دوات آنلاین-سریال از سرنوشت از جمله سریال‌های بسیار محبوب است که توانست بینندگان زیادی را جذب کند و اکنون همه مشتاق هستند فصل سوم این سریال را تماشا کنند تا ببیننند برای هاشم و سهراب چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

سریال از سرنوشت از زمان کودکی هاشم و سهراب شروع شد و در فصل دوم دوران نوجوانی این دو شخصیت را با بازی‌های کیسان دیباج و دارا حیایی به نمایش گذاشت. بازی خوب این دو نفر که از چهره‌های جدید نیز محسوب می‌شوند در موفقیت سریال بسیار تاثیر داشت.

 

از همان ابتدا گفته شده بود سریال از سرنوشت سه فصل دارد اما فصل سوم آن با تاخیر پخش خواهد شد. دلیل این اتفاق طولانی شدن زمان فیلمبرداری و کارهای دیگر بود. در فصل سوم از سرنوشت قرار است بفهمیم عاقبت زندگی هاشم و سهراب چه می‌شود.

دارا حیایی در سریال از سرنوشت

دارا حیایی با انتشار عکس بالا در استوری اینستاگرامش خبر داد فصل سوم از سرنوشت خرداد ماه پخش خواهد شد. پیش از این فقط اعلام شده بود زمان پخش این سریال در فصل بهار است.

 

حال باید منتظر ماند و دید آیا دو رفیق قدیمی به موفقیت‌هایی که مدنظرشان است دست می‌یابند؟ این دو نشان داده‌اند از پشتکار بالایی برخوردار هستند و موانع را از سر راه برخواهند داشت.

 

رفتار هاشم و سهراب در این سریال مورد توجه منتقدان نیز قرار گرفته و به این نکته تاکید شده که از سرنوشت از نظر آموزشی نیز سریالی بسیار مفید است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
امیر کیان 1399/01/09
خیلی عالی است

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.